Problém s místem, GOOGLE

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod soban 31. 3. 2020 09:14

Co kecáš?

Stáhnout data nic není (u filmu a hudby u SW je to trochu jiné).

Upload je postižitelný pokud nejseš autorem - nemáš práva a soubor může stahovat i někdo jiný jak ty.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cadworker 31. 3. 2020 10:16

Hlavně čtěte podmínky služeb. Zadarmo si často služba bere práva na nahraná data (může je vytěžit a zpeněžit), žádné zálohování (čti negarantované), žádné soukromí samozřejmě. Nebuďte naivní.
cadworker
Junior

Odeslat příspěvekod soban 31. 3. 2020 12:12

Jasně z něčeho žít musí.....

Prostě jak je to zadarmo ať je to co chce tak musí být člověk opatrný, NIC NENÍ ZADARMO !!!
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 31. 3. 2020 12:21

dj wenec píše:Stahnout data z uloz.to je prestupek ci trestny cin?

Z pohledu zákona není stahování (a vytváření kopií) téměř čehokoli pro vlastní potřebu trestné. Další nakládání s takto získaným obsahem je už dle jeho povahy rozdílné (například SW vyžaduje licenci).
Druhou stranou je pak osobní morální pohled na věc. Vy dobře víte, co stahujete a jakou má ten obsah hodnotu, komu patří a zda je klasifikován jako volně dostupný.
Myslím tím hlavně obsah v návaznosti na vaši zmínku o HBO a Netflix. Pokud budete nahrávat/stahovat z ulož.to vlastní fotografie, je to OK na všech rovinách :)
Emil Pastelka
Junior

Odeslat příspěvekod dj wenec 31. 3. 2020 13:58

Děkuji za vysvětlení, jde vidět, že k tomu přistupujeme podobně. Musel jsem reagovat na to, co napsal Emil Pastelka, přišlo mi to už trošku přes čáru. Toď vše
dj wenec
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 31. 3. 2020 14:21

Pres caru? Protoze ma na 100% pravdu?
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dj wenec 31. 3. 2020 14:51

Bože to je jak v mateřské školce :) Nemá pravdu, uloz.to je zdarma omezenou rychlostí a mohu si pro vlastní potřebu stáhnout, co uznám za vhodné a nepáchám trestnou činnost. Bavím se hlavně o filmech a muzice, software mě nezajímá. Hotovo tečka. Když stahování z uloz.to zpoplatní, půjdu jinak, jednoduché. Emil Pasteka a kdosi další mě tu napadali, že nechci platit, nechci, je to moje osobní věc a nikomu přece do toho nic není. Nebudu platit ani googlu za místo, ani nikomu jinému, když to jde vyřešit omezením velikosti fotek, případně si to stahovat na disk (mimochodem to stále tak dělám).
dj wenec
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 31. 3. 2020 15:13

Nehces ti tu jeho prvni vetu aspon poradne precist, nez s ni zacnes tak bojovne nesouhlasit?
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Doggg 31. 3. 2020 21:23

Asi už bylo řečeno všechno ne?jestli op bere jako platformu hodnou pro zálohování ulozto, je to asi jeho boj.
Doggg
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 1. 4. 2020 17:31

Jakýkoli rozumný cloud pro zálohování bude vždy placený. Konektivita a úložiště holt nejsou zadarmo.

Ulož.to mimochodem taky takové placené řešení nabízí - https://uloz.to/cloud?v=2.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dj wenec 21. 4. 2020 14:38

Tak problém vyřešen, nastavil jsem, jak mi zde bylo doporučeno, neomezenou kvalitu fotek na fotkách google, fotky zůstaly, zredukovali se myslím na 9MPx a je to. Domnívám se, že velikost fotek je i tak dostačující. Akorát jsem teda nepochopil, jak je to s videm. Každopádně děkuji za radu.
dj wenec
Junior

Odeslat příspěvekod Doggg 21. 4. 2020 14:47

:) takže místo toho abys platil 40kc měsíčně sis dobrovolně fotky o 50% zkurvil :) to jsi je už mohl rovnou smazat jestli ti za to nestojí...
Doggg
Junior

Odeslat příspěvekod dj wenec 21. 4. 2020 17:14

Fotka je porad pouzitelna, na 24 monitoru nepoznam rozdil, a navic fotky mam stazeny do PC, takze tak
dj wenec
Junior

Předchozí stránka