Hra - závody aut

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PetrGa 4. 8. 2020 19:39

Zdravím
Oprášil jsem jednu starou hru(i DVD mechaniku jsem kvůli ní do PC zapojil :D), která mě bavila. Midnight GT. Synek (8let) to viděl a docela se mu ten žánr líbí. Chtěl bych mu pořídit na PC/NB nějakou podobnou hru, ale moderní, novou(když budou ty vánoce :D ).
Mohu se zde prosím zeptat, jakou byste mi doporučili? Může tam být systém postupného vylepšování, nebo i jiné vychytávky. Ale mělo by to být realistické(nějaké skákání přes budovy(a pod.)jsou hovadina. Prostě závodní okruhy(na segach kdysi byla taková nějaká formule/auto a jezdily se známé světové okruhy. Je to vše už tak dávno co jsem to hrával, že už si nepamatuji ty názvy her, ani čím se jezdilo(dobrých 25let zpátky)

Ideální by byly klasické závodní okruhy a postupně vypilovávat styl jízdy do zatáček tak, že soupeři nemají šanci. No a pokud by taková hra byla i multiplayer, třeba přes hamachi, tak bych se nezlobil :)

děkuji za radu
PetrGa
Junior

Odeslat příspěvekod Dreamer 4. 8. 2020 21:48

Forza Motosport alebo Horizon?
Dreamer
Dreamer
Junior

Odeslat příspěvekod krysta 5. 8. 2020 09:28

Osobně mě okruhové závody moc neberou. Vím, že to není to, co hledáte, ale za sebe můžu doporučit Dirt Rally (pozor Dirt Rally 1/2 jsou směřované realisticky ale ostatní hry série Dirt jsou arkády).

Pilovat se tam dá rozhodně do nekonečna.
krysta
Junior

Odeslat příspěvekod PetrGa 6. 8. 2020 06:46

Tak za mě FM, nebo FH. Ale asi FM7 se mi zdá nej(díval jsem se na YT)

vypadá to dobře, děkuji.
bude mít radost :-)

Dirt Rally 1/2 vypadá taky dobře. Ale za mě ten Horizon je něco, co jsem už zahlédl dříve a koupím k tomu i volant s pedály :D

Než jsem dopsal těch pár řádků, tak jsem definitivně pro FH4+ ten volant...

děkuji ještě jednou za pomoc
PetrGa
Junior