ICQ, Miranda, Trillian, MSN... a vše kolem nich

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Redneck 13. 4. 2005 06:03

Já nedávno fungoval ještě na ICQ 5. Pak jsem se o5 vrátil ke staré dobré Mirandě. Není sice moc dobrá pro začátečníky nebo uživatele, kteří nečekají od programu nic víc, než jen psaní zpráv, ale pokud se člověk začne trochu orientovat v pluginech, tak má vyhráno a z jednoduché Mirandy udělá perfektní a funkcemi nadupaný program.
Redneck
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Madagio 13. 4. 2005 06:55

To se ví, že používám Mirandu, je to IMHO nejlepší IM klient! Přirozeně, když si to člověk vyladí. A dá se nosit na flashce...
Madagio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snoopy 13. 4. 2005 07:07

Nejakou dobu jsem koketoval s Mirandou, ale pak jsem se vratil zpatky k Trillianu. Neco mi v ni chybelo, uz nevim co ;-) Trillian ve verzi 3 je zase o neco malo lepsi. Holt zvyk je zelezna kosile.
Snoopy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 13. 4. 2005 07:11

Take jsem velmi zvykly na Trillian, pouzivam ho uz od prvnich verzi, ovsem Miranda je take skvela, zvlast, kdyz si ho ni date 40 pluginu :-) a vsechno si pekne vyladite. Problem je v tom, ze kdyz si pustim mirandu, tak si s tim furt hraju, furt neco zkousim a nastavuju, vysledkem je to, ze za cely den neudelam nic :-)

EDIT: Malem bych zapomnel na vyborny Kopete v Linuxu.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redneck 13. 4. 2005 07:30

Howard píše:Take jsem velmi zvykly na Trillian, pouzivam ho uz od prvnich verzi, ovsem Miranda je take skvela, zvlast, kdyz si ho ni date 40 pluginu :-) a vsechno si pekne vyladite. Problem je v tom, ze kdyz si pustim mirandu, tak si s tim furt hraju, furt neco zkousim a nastavuju, vysledkem je to, ze za cely den neudelam nic :-)

EDIT: Malem bych zapomnel na vyborny Kopete v Linuxu.

S tím hraním v Mirandě musím naprosto souhlasit. Je to návyková záležitost :roll: :lol:
Redneck
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 13. 4. 2005 07:49

No prave. A to si vem, ze jeste nemam verzi 0.4. Takze kdybych to nahodil, tak bych napred musel upgradovat, pak zkouset vsechny pluginy jestli fungujou, urcite bych pak zkoumal nove vlastnosti a hledal dalsi pluginy...to abych si vzal na tyden dovolenou :-)
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yarik 13. 4. 2005 07:58

Jedině Miranda už jí používám asi tři roky a bez problému.
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redneck 13. 4. 2005 08:12

to Howard
mě jen trochu mrzi ze dost tvurcu pluginu udelalo treba posledni upgrade pluginu v roce 2002 a od te doby na to kaslou. Vem si treba jeden z nejuzitecnejsich pluginu na kontrolu novych verzi - Wassup. Ten vysel naposledy v roce 2002 a od te doby nic. Stale mi treba ukazuje nejnovejsi verzi Mirandy z roku 2004 atd.... a dela uz spise neplechu nez uzitek. Podle me je nejlepsi plugin v posledni dobe tabSRMM - verze vychazi skoro kazdy tyden a vyuziti jeho funkci je perfektni
Redneck
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redneck 13. 4. 2005 08:14

Howard
Jinak na Mirandu 0.4 klidně přejdi. Zase tolik novych funkci tam neni, aby jsi musel vše upgradovat.
Redneck
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 13. 4. 2005 08:16

To me prave take mrzi a je to jeden z duvodu, proc jsem na mirandu jeste poradne nepresel, porad spoustim Trillian nejen z toho duvodu, ze ho znam a nerusi me v praci, ale kdyz mate hodne pluginu, je to narocne na spravu a na kompatibilitu.

2 Redneck: jojo, ja si musim udelat cas, abych to vsechno vyzkousel, ten momentalne nemam :(
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bimbo 13. 4. 2005 08:25

Používám Trillian ve verzi 3 (pamatuji ještě starodávnou 0.74, nedávno vyšel patch na 3.1, tuším), naprostá spokojenost, dokonce i spolubydlící, náročný to uživatel, oceňuje její přednosti :-)
Bimbo: jsem Váš...!
Bimbo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 13. 4. 2005 08:41

doporučuju mirandu a na odesílání plugin nconvers a také nhistory. podívej se na http://www.miranda-im.org na pluginy a tam si vyber... (popular) jinak novinky a betaverze jsou na http://www.blog.miranda-im.org
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Redneck 13. 4. 2005 08:51

Gabelhirsch píše:doporučuju mirandu a na odesílání plugin nconvers a také nhistory. podívej se na http://www.miranda-im.org na pluginy a tam si vyber... (popular) jinak novinky a betaverze jsou na http://www.blog.miranda-im.orgi/quote]

nCovers jsem zkoušel a už nikdy víc, možnosti nastavení jsou hrozné ale proti gustu...
Redneck
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Madagio 13. 4. 2005 09:03

Redneck píše:nCovers jsem zkoušel a už nikdy víc, možnosti nastavení jsou hrozné ale proti gustu...s/quote]

To je jasný! Jedině TabSRMM a když si chce někdo opravdu vyhrát, tak k tomu ještě IEView...
Madagio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 13. 4. 2005 09:07

Redneck píše:
Gabelhirsch píše:doporučuju mirandu a na odesílání plugin nconvers a také nhistory. podívej se na http://www.miranda-im.org na pluginy a tam si vyber... (popular) jinak novinky a betaverze jsou na http://www.blog.miranda-im.orgi/quote]
nCovers jsem zkoušel a už nikdy víc, možnosti nastavení jsou hrozné ale proti gustu...s/quote]



no to je sice možný, ale smajlíky a nastavení... můžeš si to dost přizpůsobit... srmm mi nestačí. ale záleží na konkrétním člověku...
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků