NASA Wold Wind 1.3

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Vortex 17. 4. 2005 11:11

je to fakt bezva prográmek, už mám zaplněný 2 GB :)
neví někdo kde by se dala splašit čeština??
Vortex
Junior

Odeslat příspěvekod tom-cz 17. 4. 2005 11:13

foresth píše:pri instalaci mi to zamrzne pokazde na jinem miste, ale vzdy se stejnou hlaskou jen jinym souborem: nelze rozbalit blabla soubor.. :/

tenhle problém jsem měl taky, bylo to tím že jsem měl málo místa na C:/; přitom jsem dal instalaci na F:/, vypadá to jako kdyby se instalovalo na C:/, ale po instalaci se znovu místo na céčku objeví, je to asi nějaká chyba od NASA :)
dnešní rada zní: uvolni si místo na céčku (resp. tam kde máš win), cca 600MB :wink:
tom-cz
Junior

Odeslat příspěvekod tom-cz 17. 4. 2005 11:15

Vortex píše:je to fakt bezva prográmek, už mám zaplněný 2 GB :)
neví někdo kde by se dala splašit čeština??
tom-cz
Junior

Odeslat příspěvekod foresth 17. 4. 2005 11:16

tom-cz píše:tenhle problém jsem měl taky, bylo to tím že jsem měl málo místa na C:/; přitom jsem dal instalaci na F:/, vypadá to jako kdyby se instalovalo na C:/, ale po instalaci se znovu místo na céčku objeví, je to asi nějaká chyba od NASA :)
dnešní rada zní: uvolni si místo na céčku (resp. tam kde máš win), cca 600MB :wink:i/quote]

diky, uz to lita.. :]
foresth
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod L-Core 17. 4. 2005 14:11

Mobil-man píše:
L-Core píše:Jen škoda, že ortomapy jsou jen pro USA...

Funguje vám někomu pro Evropu/Česko "LandSat7 Visible WWC"? Mně jen "LandSat7 Visible NLT" a "LandSat7 Pseudo WWC". /quote]LandSat7 Visible NLT me funguje krasne, je to vsechno hodne detailni (nase mala vesnicka z 10KM). Jediny co my nejde v evrope je USGS :wink:
Já se ptal na "LandSat7 Visible WWC" :roll:
... do 255 znaků se nic pořádného nevleze, takže raději nic ...
L-Core
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 17. 4. 2005 14:20

Sorry to jsem se prepsal, ja samozrejme myslel wwc. Nevite, jak sem vlozit obrazek z disku, abych Vam ukazal, ze WWC je detailnejsi, ale min barevnejsi.
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod L-Core 17. 4. 2005 15:48

Mobil-man píše:Sorry to jsem se prepsal, ja samozrejme myslel wwc. Nevite, jak sem vlozit obrazek z disku, abych Vam ukazal, ze WWC je detailnejsi, ale min barevnejsi.
Jo už mi to taky funguje, možná byla včera "slabší" dostupnost serveru :roll:

Chtělo by to nějaký nástroj na editací "průletu" :P - nemátě někdo představu, jak na to :?:
L-Core
Junior

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 17. 4. 2005 16:54

Já bych se chtěl zeptat, jestli se dá v programu nastavit, ajk velké plochy mi to bude vykreslovat? Při mém připojení mi to trvá myslím docela dlouho a chtěl bych vykreslit menší plochu...
k-o-l-m-i
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 17. 4. 2005 17:56

kolmi píše:Já bych se chtěl zeptat, jestli se dá v programu nastavit, ajk velké plochy mi to bude vykreslovat? Při mém připojení mi to trvá myslím docela dlouho a chtěl bych vykreslit menší plochu...
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mobil-man 17. 4. 2005 17:57

L-Core píše:
Mobil-man píše:Sorry to jsem se prepsal, ja samozrejme myslel wwc. Nevite, jak sem vlozit obrazek z disku, abych Vam ukazal, ze WWC je detailnejsi, ale min barevnejsi.
Jo už mi to taky funguje, možná byla včera "slabší" dostupnost serveru :roll:

Chtělo by to nějaký nástroj na editací "průletu" :P - nemátě někdo představu, jak na to :?: /quote]
Jak myslite to : editací "průletu"?
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod L-Core 17. 4. 2005 18:05

Mobil-man píše:Jak myslite to : editací "průletu"?"/quote]
Viz počasí na tv Nova. Protože lze pohled na zemi sklopit pod libovoným úhlem (kdy je vidět země jakoby za letu letadlem, vč. reliéfu) a pomocí myši a kláves se pohybovat libovolným směrem - předpokládám možnost vytváření scriptů pro "popis" takového pohybu, jeho uložení a následné "přehrání" v enginu programu.
L-Core
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 17. 4. 2005 18:17

Jasne chapu, neco je napsany v TOOLS-play script... nevite co to je???
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod L-Core 17. 4. 2005 20:43

Mobil-man píše:Jasne chapu, neco je napsany v TOOLS-play script... nevite co to je???
To snad jsou nějaké skripry - z adresáře ..\Scripts programu. Ale ani ten "okolo rovníku", ani ten "testovací" mi nefunguje :? (háže error). Je to v *xml
L-Core
Junior

Odeslat příspěvekod KillerZero 23. 4. 2005 18:19

Mě teď community landsat 7 nefunguje ani jeden. Včera chvílema fungoval.
KillerZero
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 23. 4. 2005 18:32

ME furt
Mobil-man
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka