Přístup k pošte (např. z Outlooku) z více PC

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod qmqm 3. 6. 2005 09:40

v tom pripade musis zprovoznit mailserver (napr z toho programu kerio winroute pro) a ten ti provede tom, ze ti mejla stahne jednou od poskytovatele a nakopiruje do vsech schranek ktere si nadefinujes pro jednotlive pocitace a pak docilis toho, ze z netu se zprava stahen 1x ale budes ji mit na vsech pocitac v siti :)
na exchange potrebujes kapanek vykonny stroj a navic k tomu i prislusny system a cenove je touplne nekde jinde
qmqm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gomez 3. 6. 2005 09:51

qmqm píše:v tom pripade musis zprovoznit mailserver (napr z toho programu kerio winroute pro) a ten ti provede tom, ze ti mejla stahne jednou od poskytovatele a nakopiruje do vsech schranek ktere si nadefinujes pro jednotlive pocitace a pak docilis toho, ze z netu se zprava stahen 1x ale budes ji mit na vsech pocitac v siti :)
na exchange potrebujes kapanek vykonny stroj a navic k tomu i prislusny system a cenove je touplne nekde jinde


Presne takovouhle odpoved jsem potreboval. Diky za typ. Nasel jsem jeste nejakej program LanSuite602 kterej by to mel umet taky skoda ze je to proxy. Zkusim to kerio a uvidime ten by podle toho co jsem cetl mel stacit a funguje jako routr coz me vyhovuje. Jeste nednou dik Gomez :D
gomez
Junior

Odeslat příspěvekod qmqm 3. 6. 2005 10:28

jukni na tuhle adresu: http://download.kerio.com/archive
tam se da stahnout ten produkt, LanSuite jsem zkousel taky a na to ze tvrdi neco o jednoduchem softu, tak to dalo trochu vice prace nstavit nez to kerio, i kdyz spis preferuju kombinaci winroute firewall a kerio mailserver tak ten soft je rozumny kompromis :)
qmqm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod James 3. 6. 2005 10:41

Zmínil jsi se o MS Exchange....pro toto použití máš 2 možnosti. Buď si server nainstalovat, nebo "pronajmout" 1-x mailboxů s plnohodnotnou Exchange, možostí využití přístupů jak z klienta Outlook, tak přes OWA, MDA. WAP.....vždy synchronizované. Službu nalezneš na http://www.eoutlook.cz :-B
James
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků