FEAR,Quake 4 anebo Call of Duty 2?

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PC 5. 11. 2005 11:42

Co si mám koupit ? Fear je prý HW náročný. Quake 4 je na stejném enginu jako Doom 3 a ten mi běhal i se mi líbil. Call of duty 2 demo mi běhalo taky.
PC
Junior

Odeslat příspěvekod Příjmení a jméno 5. 11. 2005 11:48

Fear se dá, ale musí se trochu optimalizovat. Dle recenzí se Quake 4 moc nepovedl. CoD2.
Check your six!

Linux je nejlepší operační systém. Za ty peníze. :-D
Příjmení a jméno
Junior

Odeslat příspěvekod R!Ki 5. 11. 2005 11:49

mam dohrane vsetky tri. f.e.a.r. je s motivom horroru, doslova mi pocas hrania stale busilo srdce. som rad ze to uz mam za sebou. na tuto hru treba ale good grafarnu.

q4 je uplne rovnaky ako d3 (vid rovnaky engine, rovnake prostredie, gui menu, atd) a je to strasne linearny.. prides do miestnosti, vycistis ju a za tebou sa zatvoria dvere a otvoria dalsie. taketo hry mi moc nevyhovuju, ako aj doom3 som si velmi neoblubil.

cod2 kandiduje na hru roku. s tym mozem aj suhlasit. ta atmosfera proste neopisatelna. vsetko okolo teba vybuchuje, vsade lietaju granaty, vsetci kricia, atd.. grafika i zvuky perfectna. je to vsak dost kratke. presiel som to na tretej obtiaznosti za 9 hodin.
R!Ki
Junior

Odeslat příspěvekod R!Ki 5. 11. 2005 11:50

btw diskuse o hrach patria na forum.doupe.cz nie? plati tam rovnaky nick i heslo, ako tu.
R!Ki
Junior

Odeslat příspěvekod zdesmy 5. 11. 2005 12:32

R!Ki píše:btw diskuse o hrach patria na forum.doupe.cz nie? plati tam rovnaky nick i heslo, ako tu.

Nikdo tě nenutí odpovídat. :-B
zdesmy
Junior

Odeslat příspěvekod aaadam (novy) 5. 11. 2005 12:39

F.E.A.R jsem hrál a nic moc, Q4 je, jak už se tady řikalo to samý ako D3. Takže jasně doporučuji COD 2. COD hraju po netu a nic na to nema. A dvojku sem hrál demo a je tam nenahraditelná atmosféra, a grafika je taky supr. Takže, jasně ti doporučuju COD 2. Jestli je to krátký, můžes pak hrát po netu. Singl stejne nema na multiplayer.
aaadam (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Calhoun 5. 11. 2005 12:57

COD se mi nelibila ani jednicka ani dvojka (ne, ta hra vubec neni spatna, je vyborne udelana, ale proste mi tenhle zanr a zpracovani nesedne) takze tady nejsem kompetentni hodnotit a at Ti poradi radeji jini :) .

FEAR je IMO nic moc. Tezce nahypovana ale jinak veskrze nudna a nezabavna hra s prehnanyma HW pozadavkama.

Doporucim Ti Quaka 4ku :) . Zatim ho mam dohraneho 3x, hraju po ctvrte a porad se vyborne bavim. Je to perfektni predelavka skveleho Q2ky a je z toho citit provedeni "stare skoly". Je to neoriginalni, pomerne monotonni, dej/scenar je tam v podstate jenom proto aby tam byl ale je to spickova rezba se skvelou atmosferou a hratelnosti (proste jako vsechny hry od ID). Plus jako bonus si muzes koupit Q4ku v baliku i s Q2kou a obema datadiskama coz je dobre kombo za ty prachy.
Calhoun
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pivorek 5. 11. 2005 12:58

rozhodne doporucuji COD2. Myslim, ze neprohloupis...
pivorek
Junior

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 5. 11. 2005 14:06

PC píše:Co si mám koupit ? Fear je prý HW náročný. Quake 4 je na stejném enginu jako Doom 3 a ten mi běhal i se mi líbil. Call of duty 2 demo mi běhalo taky.a/quote]

asi takhle :

F.E.A.R. je suprově hratelný vysoká inteligence protivníků a rozbytelnost herního prostředí si vybírá obrovskou daň v podobě nároků ... na mé sestavě to dam v 1024x768 na skoro vysoký detaily bez vyhlazování na nějakých 30-50Fps ... a v některých pasážích se to jasně seká ...

Q4: je propadák roku ! singl nudný multiplayer (o čem quake stejně je) zase za ty prachy rozhodně nestojí ...

Call of Duty: super super super hratelnost nelze se nudit sice nic moc grafika (tedy nic moc ... viděl jsem lepší ale neurazí ... každopádně vysoce hratelné a návykové ... jasný kandidát na koupy :)
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý

Odeslat příspěvekod decried 5. 11. 2005 14:08

Zamykam :cry: Tu sa riesia iba technicke problemy s hrami. Pokracujte prosim na doupe: http://forum.doupe.cz/
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
VIP uživatel