DC++ zpomalení downloadu

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod wolf_2005 8. 11. 2005 09:15

Zdravím všechny přítomné.

Stalo se Vám v poslední době, že se u Vás rapidně snížila možnost downloadu od zvolených uživatelů (bezohledu zda se jednalo o uživatele z HUBů českých, nebo zahraničních)??? V poslední době totiž registruji silně zhoršenou možnost "tahat rychle"data od uživatelů (a to nepočítám, že by 99,99% zdejších lidí užívalo NetLimiter, nastavený na 1kb/sec...)
Problém s DC++ (RevConnect, zDC++) mám nejen v práci, ale i doma (Práce: pevná linka 2mB. Doma - UPC 2mB)
wolf_2005
Junior

Odeslat příspěvekod Bic0 8. 11. 2005 09:30

Ja sa zas v poslednej dobe stretavam s problemom ze po zapnuti StrongDC++ taha v poriadku, ale po nejakych 5-10 minutach mi zacne rychlost postupne klesat az mi to uplne odpoji vsetky downloady/uploady. Po vypnuti a zapnuti (po chvili) StrongDC++ to zas nejaku dobu bezi OK a potom to zblbne - browser ale funguje OK.
Bic0
Junior

Odeslat příspěvekod Lolofon 8. 11. 2005 09:33

mno, uz to nie je to, co byvalo... mrte zdrojov tak do 3kb, 30Kb/s uz neodpajam ako kedysi, 60Kb/s je uz terno, 130Kb/s veeeeelmi zriedka a 200Kb/s, tak raz za rok...
Lolofon
Junior

Odeslat příspěvekod wolf_2005 8. 11. 2005 10:40

... a co alternativní zdroje??? jak vám jedou??? (myslím Emule, Bittorent...apod). U mě je to podlobný i s Emulem... taky to leze "jak z chlupatý deky". :-(
wolf_2005
Junior

Odeslat příspěvekod pYrO 8. 11. 2005 11:08

A divite sa? Kazdy chce len tahat a nic nesdielat a takto to samozrejme dopada. V posledonom obdobi klesla rychlost DC asi o 40% a rychlost BT tak o 20%. :cry: To je mo dojem.
pYrO
Junior

Odeslat příspěvekod Konik 8. 11. 2005 11:42

jj s DC to ide dole vodou :? dalsi problem je na ceskych huboch kde je SK brane ako zahranicna konektivita = desne limity

dalej je to zly routing (zamer?) napr. UPC kde to na ceske servery ide cez polovicu europy

a samozrejme coraz benevolentnejsie pravidla hubov na H/S ratio a slaba kontrola uploadu userov - jasne tazko kontrolovat fl pri >1000ppl ale sam viem ze to ide ked sa chce :P

ale najdolezitejsie je ze sa vytraca DC spirit.. tahaj ale aj nechaj stiahnut :idea:

:wink:
Konik
Junior

Odeslat příspěvekod Honzat 8. 11. 2005 15:18

A není to spíše tím, že se aktivuje FUP? Já totiž takové problémy mám jen ve čtvrtek, kdy čekám na restart FUP 8)
A taky se objevují lidi, co omezují upload
X100? E700? problémy s firmware, jiný softwareový problém? V tom případě mi napište PM
Honzat
Junior

Odeslat příspěvekod MuVo (novy) 8. 11. 2005 15:56

Ja som nic take nepostrehol. Mam 2Mbit a taham cez Strong DC++ stale 230KB/s. A to taham par veci. Teda typicky jedna ide v pohode cez 100 KB, 150 KB/s. Samozrejme od CZ/SK userov to ide pomalsie, predsa len upload je horsi, ale nevidim to nejako tragicky...
Sam poskytujem tahanie v rychlosti 256kbit = teda taku ako mam...
MuVo (novy)
Kolemjdoucí