Gmail notifier a heslo

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Saker 18. 12. 2005 22:46

Neviete poradit, mam nainstalovany Gmail notifier, inak je to fajn sluzba, a mam ju tak ze sa spusti pri starte windows, ibaze vzdy po starte jak sa chce pripojit mi vyhodi tu tabulku ze meno, heslo...a aj ked tam mam zapamatat meno a heslo, vzdy ju musim odklepnut, a to ma stve...

Neda sa to nejako zautomatizovat, aby som po spusteni pc nemusel vzdy odklepnut to meno a heslo?

Dakujem
Saker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod X__ 18. 12. 2005 23:37

Zkus víc prostudovat nastavení, pokud to nepůjde změn notifikátor, používal jsem: MailBell 2.17.exe ale dost často padal, tak jsem přešel na notifikátor v Side Baru a pohoda, kontroluje více účtů a neotravuje s nějakým odklepáváním, pokud bys chtěl ještě něco jiného, můžeš zkusit:

3D Mail Effects 4.3-upozorní na novou poštu unikátním způsobem, blikáním ledek klávesnice, zvuky, nebo třeba 3D obrazcem poletujícím po obrazovce.zip

ePrompter 2.0 SR63-klient k oznámení pošty, který dokáže současně pracovat s poštou až na 16 heslem zabezpečených poštovních účtech.exe

MailNotifier 1.1.56 SW 852kB upozorňovač v tray ikoně při obdržení nového mailu na- Gmail, Hotmail, Yahoo nebo jakýkoli jiný POP3 mail.exe

POP Peeper 2.4.1 FW 804kB upozorňovač na novou poštu přes POP3, Hotmail, MSN, Yahoo atd.exe

PopTray 3.1-upozorní na to, že ve vaší POP3 e-mailové schránce je nová pošta.exe

TickerMyMail v2.96 SW 2,3MB kontrola účtu v pravidelných intervalech.exe
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Saker 19. 12. 2005 10:51

Super, vdaka, niektore z toho urcite skusim.
Saker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SlovakSoft 19. 12. 2005 12:26

Preco nepouzijes rozsirenie do Firefoxu? Ved ho tusim pouzivas.
http://www.mozilla.sk/rozsirenia/gmail-notifier
SlovakSoft
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Saker 19. 12. 2005 18:45

Super, vdaka moc, to rozsirenie do Firefoxu je asi najlepsie :wink:
Saker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod schm20 20. 12. 2005 12:37

Souhlasím rozšíření do FF používám taky a jsem naprosto spokojen.
schm20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod R!Ki 21. 12. 2005 21:55

okrem toho pluginu do FF je dobry este Google Talk, jednoduchy messenger. Google ho odporuca ako aj nahradu za Gmail Notifier. http://www.google.com/talk/
R!Ki
Junior

Odeslat příspěvekod johnnym 22. 2. 2006 18:20

Je tu nějaký notifikátor, který podporuje IMAP? Zkoušel jsem IMAP Notify, ale ten mi nefungoval 100%, jelikož mam v příchozí poště několik složek a několik filtrů nastavených tak, že se mi příchozí pošta třídí přímo do složek a tyto maily IMAP Notify nedetekoval. Nevíte tedy prosím o jiném řešení?
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Junior

Odeslat příspěvekod Midnite 26. 6. 2007 16:06

Mám taký istý problém.. Lenže.. FireFox nepoužívam a chcem nejaký free a malý program.. Avšak, najlepšie by bolo vyriešiť ten problém.. :/
Proud Opera user..
Midnite
Junior

Odeslat příspěvekod Aonym 26. 6. 2007 16:19

Midnite: Vždyt tu X vypsal asi desítku programů, nebo reaguješ na johnym?
Aonym

Odeslat příspěvekod Midnite 26. 6. 2007 18:17

ameeck píše:Midnite: Vždyt tu X vypsal asi desítku programů, nebo reaguješ na johnym?n/quote]

Ja nie som slepý.. Ani jeden z týchto programov nezodpovedal mojím požiadavkám.. Sorry, ale "zvuky alebo třeba 3D obrazcem poletujícím po obrazovce.zip" nepotrebujem. ePrompter nefunguje podľa mojích predstáv, MailNotifier nie je free.. atď..

A okrem toho, som spomínal, či by niekto naozaj nevedel vyriešiť ten problém, pretože mne to fungovalo, pokým som nevyužíval viac užívateľských účtov. Skúšal som aj inštaláciu pre jedného usera, link na spúšťanie mám v HKCU, nič nepomohlo..
Proud Opera user..
Midnite
Junior