kde najit iICQ sniper?

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Wracker 22. 12. 2005 22:34

Kde by se dal najit tenhle prográmek nebo jemu podobný snad icq toolz, ale bez troyanů... zatím jsem našel pouze verze vždy s nějakým virem.....
Wracker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X__ 22. 12. 2005 22:49

Myslíš:

ICQ Snif 1.3.20-odposlouchávání na ICQ.exe

ICQ Sniffer 1.0-monitorování on-line komunikace (chatu) prostřednictvím ICQ klientů na počítačích připojených k LAN.exe

Ty mám, jestli chceš, pošlu ...
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 22. 12. 2005 22:58

a k cemu ten 'iIcq sniper' ma byt..?? :roll: :wink:
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 23. 12. 2005 09:46

mno já bych potřeboval něco co monitoruje online a ne pouze LANku....ale dík za tip
Wracker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 23. 12. 2005 10:20

k tomu slouží trojský koně...odposlouchávat komunikaci, která neprochází skrz tvoji síť, je nemožný, dokud nepřinutíš účastníky komunikace, aby ji provozovali skrz server, ke kterýmu máš přístup...

a neříká se tomu "sniper" ale sniffer...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzon 23. 12. 2005 10:24

treba je chtel sestrelovat ;)
Dzon
Junior

Odeslat příspěvekod Wracker 23. 12. 2005 11:31

ee tenhle program se přímo jmenuje ICQ sniper a dělá něco jinýho než sniffer.... a jde oto, že když si s někym píšeš tak máš přístup k tomu spojení....nebo snad ne? :-B a střílet se daj akorat tak slepice na dvorku a to stimhle fakt nesouvisí.... :roll:
Wracker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 23. 12. 2005 11:38

když si s někým píšeš, tak máš přístup akorát na server, který ti doručuje to, co na něj protistrana poslala...

představuješ si aplikaci, kterou spustíš, vybereš si dvě #UIN a ono ti to bude vypisovat, co si mezi sebou píšou ? zapomeň...

jediná aplikace, o kterou jsem kdysi dávno zavadil a jmenovala se "ICQ sniper", byla naprosto triviální věc, která danýmu uživateli zaslala nezobrazitelnou sadu znaků, se kterou se oficiální ICQ klient nedokázal vypořádat...což vedlo k jeho "sestřelení"...alternativní klienti touto chybou netrpěli, nicméně pro ně existovaly zase jiný sady "bořících" znaků...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 23. 12. 2005 11:47

kernel_panic [passed] píše:........vybereš si dvě #UIN a ono ti to bude vypisovat, co si mezi sebou píšou ? zapomeň...
Wracker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X__ 23. 12. 2005 15:33

Wracker píše:ten ICQ sniper by mel umet zjistit IP adresu jiného počítačea/quote]


ICQ IP - Zjištovač IP přes ICQ
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 24. 12. 2005 16:59

ICQ IP jsem si stahnul a myslim, že je určen spíš na starší ICQ asi do roku 2000.....
Wracker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kucf3r 24. 12. 2005 17:10

Tak takovej plugin na zjistovani IP adres mam v mirande. Ale aby jsi zjistil adresu tak to ta osoba musi mit povoleno ve svem icq klientovi. :(
kucf3r
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků