ICQ 5.1 - patch

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod xXx.79 12. 5. 2006 13:47

Cestina je k nalezeni na http://www.cestiny.cz :wink:
xXx.79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod josefec 12. 5. 2006 15:01

Všechny zmíněné antibannery udělají stejný problém s obrázkem nahoře v hlavním okně. :(
josefec
Junior

Odeslat příspěvekod e-Jirka 12. 5. 2006 16:31

Souhlasim, ma nekdo uz nejakou pouzitelnou verzi?
Life is not an exact science, it is an art.
e-Jirka
Junior

Odeslat příspěvekod Zakk 12. 5. 2006 16:57

no pokud mate problemy s obrazkem, tak mam takove reseni, alespon me pomohlo. Zmenil jsme puvodni skin na cool skin a pak zase zpatky na normalni a obrazek me funguje. :wink:
Zakk
Junior

Odeslat příspěvekod josefec 12. 5. 2006 18:08

Jo jo, tohle řešení funguje, ale jenom do restartu programu. Jakmile ICQ pustíte znovu, tak tam je zase krásný bílý obdélníček... ;)
josefec
Junior

Odeslat příspěvekod Zakk 12. 5. 2006 18:15

josefec píše:Jo jo, tohle řešení funguje, ale jenom do restartu programu. Jakmile ICQ pustíte znovu, tak tam je zase krásný bílý obdélníček... ;)!/quote]

ale ruku na srdce, vazne nekomu zalezi, zda tam ma svuj obrazek nebo ne? :? Pro me je hlavni ze tam nejsou ty reklamy :wink: :)
Zakk
Junior

Odeslat příspěvekod eRtwentyFouR 12. 5. 2006 18:24

jj to aj pre mna hlavne ale bol by som rad keby to bolo komplet funkcne
I'm Joker In The Pack!
eRtwentyFouR
Junior

Odeslat příspěvekod e-Jirka 12. 5. 2006 19:12

eRtwentyFouR píše:jj to aj pre mna hlavne ale bol by som rad keby to bolo komplet funkcne

Asi tak...
e-Jirka
Junior

Odeslat příspěvekod Ow3n 12. 5. 2006 19:13

Zkuste nějakou alternativu a tyhle problemy vyřešíte hned. Pokud si rádi hrajete zkuste Mirandu, pokud chcete už mít hafo funkcí rovnou zkuste QIP. Zejména po přechodu z Mirandy na QIP jsem byl velice překvapen. Opravdu jen funkce které využijite, zdarma česky a pomocí skinu i hezky :)
Ow3n
Junior

Odeslat příspěvekod cinan 12. 5. 2006 19:20

... alebo ostat pri 5,08; ved rozdiely nie su nic GREAT
cinan
Junior

Odeslat příspěvekod brzda.l 13. 5. 2006 13:27

Ozzy píše:Tak jeden banner killer.exe 5.10.2573 by už na světě byl...-kdo chce exáček-ať zanechá mailíka.. 8) /quote]

Mohl bys me pls poslat ten banner killer na brzda.l@gmail.com , THX a doufam ze zmizne i ten bili ctverec dole v icq, protoze uz sem jich par zkousel a vzdy po restartu icq se tam znovu objevil
brzda.l
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cdjojn 13. 5. 2006 16:30

Komu se stává to že při delší době kdy nejste na icq se samo odhlásí? To je pěkně na h**no. Není na to nějakej patch?
cdjojn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod josefec 13. 5. 2006 16:46

Mně to teda nedělá... Uplně v pohodě... To musí být něčím u vás... Dělá to více lidem, takže třeba nějaká chyba ve Flashi nebo já nevím, co by to mohlo způsobovat...

Ještě k tomu banner killeru, existuje ještě jeden alternativní, ale ten způsobuje stejnou chybu s obrázkem nahoře v contact listu.
Můžete ho stáhnout tady.
josefec
Junior

Odeslat příspěvekod cdjojn 13. 5. 2006 17:06

josefec píše:Mně to teda nedělá... Uplně v pohodě... To musí být něčím u vás... Dělá to více lidem, takže třeba nějaká chyba ve Flashi nebo já nevím, co by to mohlo způsobovat...
m/quote]

Dyž tak jsem napište všichni který to dělá jejich icq, fakt mi to dost vadí a chci to nějak vyřešit!!!
cdjojn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod e-Jirka 13. 5. 2006 19:25

Ja s tim bylim ctvercem misto obrazku problem mam.
e-Jirka
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka