Čtení komunikace IM protokolů (ICQ, Miranda,...)

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 16. 5. 2006 14:42

Zdravím,
může mi někdo prosím poradit jaký program na čtení komunikace mezi IM protokoly jako je ICQ, Miranda a podobně (samozřejmě ty co mají šifrování chápu, že nepřečtu - viz třeba Trilian)? Mám doma internet od Chello UPC, router a do něj napíchnuté tři počítače s vnitřní IP 192.168.1.XX, které určuji. Potřeboval bych prográmek, který mi bude zachytávat komunikaci z ICQ klientů odchozí i příchozí. Něco jsem zkoušel a odchytlo mi to jen čas a datum, text ale už ne. Může mi prosím někdo poradit? Budu vděčný. Prosím o radu od těch co se v tom vyznají, nechci odpovědi od tzv. filosofů co si myslí, ale nevědí. Nejlepší by bylo aby mi to ukládalo do jednoho vybraného pc, když to ale nepůjde, hold něco nainstaluju přímo do pc, ve kterém chci špionovat (do lišty) Díky moc.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a/nebo učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Probaj 16. 5. 2006 14:58

Probaj
Junior

Odeslat příspěvekod antton (novy) 16. 5. 2006 15:09

zkus imsniffer7, funguje ale spolehnout se na to neda
https://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=154583

nebo muzes nainstalovat na kazdou stanici perfect keylogger
http://www.blazingtools.com/downloads/i_bpk2003.exe
ten se ale musi cracknout, ale pak to stoji za to, je fakt perfect
antton (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 16. 5. 2006 16:25

Probaj píše:http://www.google.sk/search?hl=sk&q=spy+icq+&btnG=H%C4%BEada%C5%A5&meta=
toto by ti mohlo pomoct
Mno, vypadá to pěkně, ale něco co nemohu nikde na netu aby to plně fungovalo sehnat chybí. Můžeš mi to zaslat na email? Jistě víš o čem mluvím :D Jinak to loguje pouze příchozí zprávy a navíc každá třetí je UNREGISTERED, což mi to píše. K tomu potřebuju to co mi chybí, že? :-)
Jsem odpovědný za to, co řeknu a/nebo učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 16. 5. 2006 16:55

antton píše:zkus imsniffer7, funguje ale spolehnout se na to neda
https://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=154583

nebo muzes nainstalovat na kazdou stanici perfect keylogger
http://www.blazingtools.com/downloads/i_bpk2003.exe
ten se ale musi cracknout, ale pak to stoji za to, je fakt perfect
Co se týče Snifferu tak je to dost špatné, nefunguje. Ohledně keyloggeru díky, to je super. Akorát škoda, že neukládá i příchozí zprávy. Každopádně díky alespoň za to.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 16. 5. 2006 19:45

Tak to je paráda. Že vše na co odkazujete obsahuje viry a trojany je vam jiste jedno, že. Perfektní rada, není liř pravda.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PG 16. 5. 2006 19:50

Raziel-CZ píše:Tak to je paráda. Že vše na co odkazujete obsahuje viry a trojany je vam jiste jedno, že. Perfektní rada, není liř pravda.p/quote]

:D , ja neviem , inac co cakas , to si fakt taky naivny ? alebo sa nim len taky robis? Ono existuje hromada programov , sniffery , keyloggery napriklad, ked xces odchytavat secky pakety su lepsie programy , ale neodpustim si to. NACO TI TO JE? To xces vidiet zalubenu komunikaciu detí , ci ta podvadza manzelka a xces vediet s kym(Aj ked 21 tak to si este dost mlady)? Ak mi das rozumny dovod , daco ti pohladam. A to ze to mas zavirene , hadam nie si taky aky sa robis :-)
Naposledy upravil PG dne 16. 5. 2006 19:55, celkově upraveno 1
PG
Junior

Odeslat příspěvekod botepidemic 16. 5. 2006 19:54

Raziel-CZ píše:Tak to je paráda. Že vše na co odkazujete obsahuje viry a trojany je vam jiste jedno, že. Perfektní rada, není liř pravda.p/quote]

rek bych, ze cinnost techto programu je prave zalozena na trojanech, dyt tohle je cinnost uplne stejna jako cinnost viru, akorat o tom uzivatel vi, antiviru se to urcite nebude libit, nodu urcite ne (esli se mejlim tak me opravte ;))
botepidemic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PG 16. 5. 2006 19:57

botepidemic píše:

rek bych, ze cinnost techto programu je prave zalozena na trojanech, dyt tohle je cinnost uplne stejna jako cinnost viru, akorat o tom uzivatel vi, antiviru se to urcite nebude libit, nodu urcite ne (esli se mejlim tak me opravte ;))

No aj hej , niektore tie odchytavky su brane ako utoky vo fw, a taktiez pre funkciu niekt. z nich su potrebne tie trojany.
PG
Junior

Odeslat příspěvekod FreeBSD_Radikal 16. 5. 2006 20:00

pouzij ethereal:D
BSD is for people who love Unix, Linux is for people who hate Windows.
notebook: Archlinux -current říznutej LFS ;-)
desktop: umrel
router: FreeBSD RELENG_6_2
FreeBSD_Radikal
Junior

Odeslat příspěvekod PG 16. 5. 2006 20:06

Ozaj raziel sem to nepatri ale aky si nakoniec kupil ten diktafon? Ja by som stel tento OLYMPUS VN-480PC a a hej ten ethereal mozes skusit (hadam vies de to stiahnut).
ΠΓ
PG
Junior

Odeslat příspěvekod Corwin 16. 5. 2006 20:08

Raziel-CZ píše: Potřeboval bych prográmek, který mi bude zachytávat komunikaci z ICQ klientů odchozí i příchozí. Něco jsem zkoušel a odchytlo mi to jen čas a datum, text ale už ne. Může mi prosím někdo poradit? Budu vděčný. Prosím o radu od těch co se v tom vyznají, nechci odpovědi od tzv. filosofů co si myslí, ale nevědí. Nejlepší by bylo aby mi to ukládalo do jednoho vybraného pc, když to ale nepůjde, hold něco nainstaluju přímo do pc, ve kterém chci špionovat (do lišty) Díky moc.
Corwin
Junior

Odeslat příspěvekod Chupacabras 16. 5. 2006 20:24

Ethereal
Chupacabras
Pokročilý

Odeslat příspěvekod AndrewJ 16. 5. 2006 20:51

Hmm,něco podobného používají v jedné firmě. mají tam icq povolené k pracovním účelům, jednou za čast někdo projede logy, jestli se tam nějak moc nevykecávají.. zkusím se tam poptat, jak to mají pořešené.. ale oni fungují stoprocentně na linuxu, tak stejně nevím, jestli ti to pomůže..
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 17. 5. 2006 08:11

PG: No ty taky nejsi zdaleka nejstarší, už jen tvé chování tomu napovídá. Člověk se na něco zeptá a hned je terčem "NetProvokatérů", kteří nemají co dělat. Tito lidé ve skutečnosti nedokáží poradit a snaží se ostatním slušným akorát škodit pro vlastní zábavu. Další reakce ode mne nečekej.

AndrewJ: Poptej se mi pls, klasické logy se mi vybírat vážně nechce. Navíc to ani nepůjde když má logování vypnuté. Jinak nemůžeš něco udělat s uživatelem "PG"? Svým prvním příspěvkem se dopustil porušení pravidel Živě. Viz: http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=3 pravidla 1, 3, 5, 8. Díky za zvážení.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Další stránka