Doporucte e-mailoveho klienta s IMAP

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Weny Sky 14. 7. 2006 10:34

Doporucte nejaky dobry e-mailovy klient s podporu pristupu ke schrance prostrednictvim protokolu IMAP i POP3.

EDIT: jeste bych dodal ze pro WinXP a nechci OE, ten pouzivam ted
Weny Sky
Junior

Odeslat příspěvekod Xman 14. 7. 2006 12:17

Tohle umi Mozila Thunderbird http://www.czilla.cz/produkty/thunderbird/
Xman
Junior

Odeslat příspěvekod Ritchi 14. 7. 2006 12:26

Tohle zvládají jak Outlook, tak Thunderbird bravurne. Vzhledem k tomu, ze druhy zmineny je zdarma, neni co resit. Sam ho pouzivam ve spojeni s imap.atlas.cz a spokojenost.
"Díky pokročilým technologiím budou nové Windows padat o 20% rychleji!"
Ritchi
Junior

Odeslat příspěvekod salko 14. 7. 2006 12:32

Iba by som podotkol, že Outlook a IMAP nie je úplne ideálne riešenie, niektoré zdroje (neviem narýchlo ktoré) uvádzajú, že Outlook nemá plnú podporu IMAP a tak nedokáže na plno využiť jeho potenciál.
Thunderbird je asi to najlepšie pre IMAP.
Ak by si uvažoval o TheBat!, tak nohužial tam je podpora pre IMAP veľmi bugová a neviem ako teraz, ale nepodporoval Offline režim.

//Mývalice: Nepoužívej citaci, když reaguješ na předcházející příspěvek. Je to zbytečné.
salko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Weny Sky 14. 7. 2006 14:10

Dik, tak jsem si teda stahl, nainstaloval a importoval nastaveni z OE do toho Thunderbirda a mel bych 2 dotazy:
1. Mam nekolik e-malovych uctu na jednom serveru a pripojuju se k nim pomoci IMAPu, kdyz ale jsem prochazel jednotlivymi ucty, tak na me vyskocilo : "Nelze se pripojit na IMAP server. Pravdepodobne jste prekrocili maximalni pocet povolenych spojeni na server .....". Kdyz v nastaveni pro kazdy ucet nastavim misto 5 500, tak problem stejne pretrva :x (majly mam na mail.hostingzdarma.cz)
2. Jde nejak nastavit, aby se thunderbird zmensil do windowsovskeho systemtray(proste vedle hodin) a aby se spustil pri nacteni profilu ve windowsech?
Weny Sky
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 14. 7. 2006 14:35

Weny Sky: 2) Je to jen kvůli notifikaci nových e-mailů?
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Zakk 14. 7. 2006 14:49

co takhle integrovany klient co je v Opere(podporuje IMAP)?Ja sam ho pouzivam na pop3 a chodi bezvadne
Zakk
Junior

Odeslat příspěvekod Weny Sky 14. 7. 2006 15:00

To X : jj jen kvuli notifikaci e-mailu
To Zakk : Pouzivam Operu 9 a zadneho e-mail klienta jsem si tam nevsiml :(
Weny Sky
Junior

Odeslat příspěvekod salko 14. 7. 2006 15:01

Zakk píše:co takhle integrovany klient co je v Opere(podporuje IMAP)?Ja sam ho pouzivam na pop3 a chodi bezvadne

Na POP3 je Opera dobrá, bohužial na IMAP bola bugová. Neviem, ako je to teraz v posledných buildoch, ale keď som ju skúšal, tak to bola hrôza. Dokonca svojho času na moje otázky ohľadom vývoja Opery a IMAP mi nejaký Opera tvorcovia odpovedali, že IMAP je Opere iba so základnými funkciami. Je možné, že posledné buily už fungujú stabilne, ale nemám to odskúšané.
salko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pocitujlasku 14. 7. 2006 15:08

Weny Sky píše:Dik, tak jsem si teda stahl, nainstaloval a importoval nastaveni z OE do toho Thunderbirda a mel bych 2 dotazy:
1. Mam nekolik e-malovych uctu na jednom serveru a pripojuju se k nim pomoci IMAPu, kdyz ale jsem prochazel jednotlivymi ucty, tak na me vyskocilo : "Nelze se pripojit na IMAP server. Pravdepodobne jste prekrocili maximalni pocet povolenych spojeni na server .....". Kdyz v nastaveni pro kazdy ucet nastavim misto 5 500, tak problem stejne pretrva :x (majly mam na mail.hostingzdarma.cz)
2. Jde nejak nastavit, aby se thunderbird zmensil do windowsovskeho systemtray(proste vedle hodin) a aby se spustil pri nacteni profilu ve windowsech?

rozsirenie sa vola minimalizetotray a da sa stiahnut zo stranky mozilly.
pocitujlasku
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 14. 7. 2006 15:11

K notifikaci použij notifikační program, mě se nakonec nejvíc osvědčil: SideBar

Obrázek

Předtím jsem používal:

Mail Bell - upozorní zvukem na novou poštu

Bohužel nebyl bez chyb :D

Další prográmky tohoto druhu:

3D Mail Effects 4.3-upozorní na novou poštu unikátním způsobem, blikáním ledek klávesnice, zvuky, nebo třeba 3D obrazcem poletujícím po obrazovce.zip

ePrompter 2.0 SR63-klient k oznámení pošty, který dokáže současně pracovat s poštou až na 16 heslem zabezpečených poštovních účtech.exe

MailNotifier 1.1.56 SW 852kB upozorňovač v tray ikoně při obdržení nového mailu na- Gmail, Hotmail, Yahoo nebo jakýkoli jiný POP3 mail.exe

MailSweep 2.35-MailSweep umožňuje procházet poštovní schránky a ještě před stažením prohlížet u každé zprávy předmět, velikost, datum, prioritu.zip

POP3 preview 8.2-umožňuje prohlédnout si hlavičku vaší došlé pošty ještě na straně serveru.exe

POP Peeper 2.4.1 FW 804kB upozorňovač na novou poštu přes POP3, Hotmail, MSN, Yahoo atd.exe

PopTray 3.1-upozorní na to, že ve vaší POP3 e-mailové schránce je nová pošta.exe

TickerMyMail v2.96 SW 2,3MB kontrola účtu v pravidelných intervalech.exe
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Xman 15. 7. 2006 23:12

Wenny Sky: 2. Na minimalizaci do systray pouzij tohle: http://www.czilla.cz/doplnky/rozsireni/minimizetotray/ a spusteni thunderbirda po prihlaseni v tray delam takhle: Umistim zastupce pro spusteni thunderbird do skupiny Po spuštění a ve vlastnostech zastupce nastavim v kolonce Spustit: v minimalizovaném okně a potom by to melo uz fungovat.
Xman
Junior

Odeslat příspěvekod botepidemic 15. 7. 2006 23:42

[OT] 2X: na co sakra potrebujes vedet kolik hodin je v japonsku? :D[/OT]
botepidemic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kyosuke 16. 7. 2006 01:52

Weny Sky píše:Dik, tak jsem si teda stahl, nainstaloval a importoval nastaveni z OE do toho Thunderbirda a mel bych 2 dotazy:

Jak ti pomůže zvýšení počtu připojení, o která se klient pokouší, když limit je na serveru? Sniž počet připojení!
Kyosuke
Junior

Odeslat příspěvekod e-Jirka 16. 7. 2006 03:23

M2, nebo jaxe twn klient v opere jmenuje od verze opery 9 nema s imapem problem. Pro ty, co tu tak propaguji TB, tak mi prijde, ze krome antispamu v porovnani s OE nie nenabizi.
Jinak je fakt ze velky outlook nema zrovna nejlepsi podporu (viz fora na podpore MS, kde primo pracovnici radi pouzit pro IMAP OE pred velkym outlookem)

Talze pokud chces dobreho klienta i dobry browser, doporucuji operu 9. Tot asi vse :-)
Life is not an exact science, it is an art.
e-Jirka
Junior

Další stránka