Miranda IM & historie

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 21. 7. 2006 22:00

Zdravím,
nevíte někdo jak v Mirandě 0.4.0.3 vymazat veškerou historii zpráv (komunikace)? Popřípadě zabránit ukládání historie? Nikde jsem to tam nenašel. Mám to česky. Abych to mohl smazat tak si vždy musím rozkliknout kontakt a mazat to po jednom, což je utrpení.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a/nebo učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dta 21. 7. 2006 22:06

Myslím, že to umí, mimo jiné, dbtool.exe, který je v adresáři Mirandy.
dta
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 21. 7. 2006 22:07

spustit dbtool, vybrat databázi (profil) a v jednom z nasledujících kroků zvolit "erase all histories"...

popřípadě si pořídit plugin historysweeper, kterej to bude dělat všeobecně/selektivně při spuštění/ukončení mirandy...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 21. 7. 2006 22:44

Díky, našel jsem nějaký History++ 1.4.0. Historysweeper nemohu najít, nemáte někdo odkaz ke stažení prosím?
Jsem odpovědný za to, co řeknu a/nebo učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 22. 7. 2006 10:09

Skvělé, díky.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý