Nefunkční ICQ proč?

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Candy 17. 9. 2006 15:30

Z ničeho nic mi přestalo fungovat ICQ, při načítání CL se mi zasekne a nejde s tim nic dělat, nepomůže ani reinstal, pls nevíte, čím to je?
Candy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mira 17. 9. 2006 17:08

Zkus poslední verzi tohoto programu.
Mira
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucky-x 17. 9. 2006 17:15

nejdriv zkus tuhle stranku ... jestli ti vubec funguje ucet ... a pak res klienta :)
http://www27.meebo.com/
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Candy 17. 9. 2006 17:18

Nefunguje kua co teď?
Candy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caesar.UO 17. 9. 2006 20:51

A co skusit jinej messenger skus treba qip me osobne se libi vic http://www.qip.ru btw stranka je rusky ale messenger v anglictine
Caesar.UO
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Candy 17. 9. 2006 21:11

Caesar.UO píše:A co skusit jinej messenger skus treba qip me osobne se libi vic http://www.qip.ru btw stranka je rusky ale messenger v anglictine

Yop to funguje, dík moc
Candy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Candy 18. 9. 2006 14:48

Škoda jen, že nejde odesílání souborů
Candy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lubos.sem 24. 9. 2006 19:17

Mám s kamarádem stejný problém. Když dám připojit, tak procesor vylítne na 100% a icq5.1 zatuhne. Nevíte někdo čím to je? Má někdo stejný problém? Účet mám aktivní, jede na Mirandě, ale nechce se mi přecházet na jinýho klienta.
Děkuji za odpovědi a tipy.
Vlastní chyby nazýváme zkušenostmi.
Oscar Wilde
lubos.sem
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Candy 24. 9. 2006 20:27

Mám to vyřešený, bylo to virem...
Candy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rorek 25. 9. 2006 19:05

Mám stený problém, ale jen se svým účtem. Pokud se přihláší brácha, tak je to ok.
Rorek
Junior

Odeslat příspěvekod Petr-s 28. 9. 2006 18:04

Candy píše:Škoda jen, že nejde odesílání souborůu/quote]Mě odesílání souborů přes QIP funguje. Jenom je potřeba to tam povolit (po instalaci je to defaulně zakázané).

Petr-s
Junior

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 30. 9. 2006 16:34

mě to nefungovalo ani s ICQ ani s Mirandou, ale teď už je to v pohodě. Vůbec se mi to nechtělo přihlásit, ale přitom ségry ICQ běhalo v pohodě
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cHuLiGaN 30. 9. 2006 17:43

Candy píše:Mám to vyřešený, bylo to virem...m/quote]


Mam uplne stejny problem. Pri stahovani kontaktlistu proste icq vytuhne. Mam nejnovejsi verzi icq 5.1 #3000 + bannerremover. Zacalo to delat absolutne zniceho nic. Icq funguje pouze pokud nainstaluju starsi verzi ... napr icq 2003. Mam antivirus Avast a testoval sem vsechny disky, zadny vir jsem nenasel. Poradte prosim :-/
___
ICQ ucet mi funguje ... pokud se prihlasim prez internetovy prohlizec a icq2go tak funguje ... :shock:
___
Takze uz sem odpoved nasel ...

..........................................................................................................
To robia tie chybne(nie cele) avatary(staci mat jedineho v cliste a mate to).Ja som uz mal dvoch (na 150 kontaktov v pohode)

Existuje par rieseni
1. najst a opravit na disku(avatara)
2. vymazat a dat tam adreasar s tym istym meno a priponou
3. prinutit cloveka aby reuploadol avatara
4. zakazat avatary(neviem ako v ICQ5, v mirande to ide cez ICQ)
5. vymazat cloveka s kontaktlistu(v mirande staci v ignore ho vyciarknut)
"6". pripojit sa ked je offline dotycny

Este upozornujem ze nestaci vymazat alebo zakazat loadavatars.dll v mirande. Avatary taha priamo ICQ.dll
Dufam ze ma za to quote nepokarhaju. Wink

PS: Nighwish to mal opravit pre mirandu takze verzia 0.6.0.5 by mala mat toto osetrene . Vy ostatny co mate ine klienty mate holt smolu Wink Cakat kym to spravi ICQ(ale uz by to malo byt)
..........................................................................................................

ja sam to vyresil tak ze jsem tipl cloveka ktery by to mohl byt a vymazal jsem ho prez icq2go z contactlistu ... pote zacalo icq opet fungovat

//Mývalice: Spojeny příspěvky. Příště použij tlačítko Obrázek
cHuLiGaN
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maa 4. 10. 2006 20:06

Přátelé tak mě nepomohla ani jedna varianta. Přihlašoval sem se na icq a zatuhlo to. Na jiný účet to maká. Když se chci lognout na icq webu tak to neběží. Háže mi to hlášku : že se pokouším o mnoho přihlášení a že to mám zkusit za chvíli.
maa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pepsa 4. 10. 2006 20:26

Ahoj mi poslední dobou ICQ rovněž nejede ani můj druhej účet občas se to rozjede ale moc často ne většinou to zamrzně a v systemu XP to napíše že neodpovídá takže to celé zamrzne ale přitom jsem prej viditelnej na ICQ poradí někdo co stim aji Windows sem dělal novej kvůli tomu a stále stejná chyba
Procesor: Intel Pentium Dual Core 2,66GHz (1024/800) HT
Paměti: Dimm DDR2 2536MB 667 Transcend
Grafická karta: Point Of View GeForce 7300GT 512MB DDR2,DVI,TVout,PCIx
Zvuková karta : PCI Creative Sound Blaster Live 5.1
HDD:1x SATA 1 TB
Pepsa
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků