Přehled v odpovědích na emaily ze 2 PC

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ___MARK___ 9. 10. 2006 11:42

Máme 2 pracoviště a chodí nám emaily, na které odpovídají dva lidé, ze dvou různých pracovišť. Problém je v tom, že když odpoví jeden kolega, tak druhý nemá přehled, zda již na daný email odpověděl. Šlo by to asi vyřešit použitím IMAP namísto POP3, ale náš hosting to nepodporuje. Nemáte nějaké jiné řešení? Např. nějaký prográmek, nějaký tip.

Děkuji všem za pomoc
___MARK___
Junior

Odeslat příspěvekod lederson 9. 10. 2006 11:54

Většina poštovních klientů podporuje pravidla pro práci se zprávami i na jejich odchodu, zkuste si pomocí pravidel nadefinovat forwardování odchozích zpráv. Další možnost je odesílání odpovědi více příjemcům např. pomocí řádku CC (Carbon copy neboli Skrytá).
Having a sign makes you cool.
lederson
Junior

Odeslat příspěvekod ___MARK___ 9. 10. 2006 12:03

Máte pravdu, s tím CC mě to již napadlo, ale zdálo se mi nepřípustné, aby se tam množily zpravy v dvojnasobne míře. Ale nedocvaklo me, ze pomocí pravidel, si můžu udělat zvláštní složku, kde mě budou zpravy chodit a kolega se do ni vzdy podivá, zda je tam vzdy uz odpoved.
Zajímalo by mě, ale jak to řeší třeba větší firmy typu cybex, kde se posilá dotaz na jeden email a odpovídá na něho 5 obchodníků.
___MARK___
Junior