Infikovaný profil ICQ?

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Alnag 27. 10. 2006 12:35

Řeším teď takový bizarní problém s ICQ. Začal asi ve čtvrtek. Mně (s posledním stabilním buildem Mirandy) funguje vše OK. Ale když jsem se přihlásil vykoplo to moje kamarády s ICQ 5.1 (ty s jinými klienty - Lite, Trillian atd. nikoliv). Poté se opět můžou přihlásit a vše je OK. Obdobně pokud se přihlásím jako neviditelný a napíšu jim, tak je to vykopne. Když napíšou oni mně tak nikoliv...

Zkusil jsem celou mirandu smazat. Stáhnout ji z webu znovu a svůj kontaktlist (a ostatní ukládaná nastavení) si stáhnout ze serveru ICQ, tedy neimportovat na svém počítači nic. (BTW: Dělá mi to i na školním počítači takže lokální infekce nějakým svinstvem to pravděpodobně nebude... ostatně v mém HJT logu také nic není) Leč lidem, kteří mají Mirandu a komunikují s lidmi s ICQ 5.1 to nedělá.

Závěr, ke kterému jsem dospěl je, že je nějak asi poškozen/napaden můj ICQ profil na serveru. Myslíte, že je to možné? A nevíte co s tím? Díky.
In nomine Ordinis!
Alnag
Junior

Odeslat příspěvekod lynn.cz 27. 10. 2006 13:37

Možná Tě přepadla story s poškozeným avatarem, takže si znovunahraj avatar + případně přeulož ICQ profil a postižení lidičky, ať si promáznou stažené avatary.

Teda doufám, že je to tohle :-D

http://www.miranda.cz/forum/viewtopic.p ... light=icq5
...na povídání používám jabber, proč tu na něj ještě není kolonka?
lynn.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Alnag 27. 10. 2006 17:33

Dík. Snad to pomůže...
In nomine Ordinis!
Alnag
Junior