Ztráta z kontaktů z ICQ

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Sheppard86 13. 12. 2006 14:34

Zdravím....právě jsem došel domů, pustil si počítač a najednou kokám do ICQ a mám tak jenom 15 kontaktů, přitom ještě včera jsem jich měl 45...nevím, co se stalo, že by chyba ICQ serveru?
Určitě vím, že jsem žádné kontakty nemazal ani neměnil číslo či něco takového.... nestalo se vám někomu též?
Sheppard86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 13. 12. 2006 14:41

může to být momentální chyba serveru, zkus se připojit znovu popřípadě za nějakou chvíli...

apropos, alternativní klienti umožňují lokální uložení kontaktů...nebylo by dobré, vyvinout na provozovatele oficiálního ICQ klienta, aby takovou možnost adoptovali též ?
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod SlovakSoft 13. 12. 2006 14:48

Posledná verzia Pro – ICQ 2003b má funkciu Save/Load Contact List (súbory .clb). Verzie Lite asi nie, aj preto ich nemám rád :-)
SlovakSoft
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DR. HOUSE 13. 12. 2006 19:19

SAKRA! právě asi v 19:00 jsem spustil ICQ a načítalo se mi to nějak podezřele dlouho asi o 30 sekund díl než normálně a najednou čumím že tam nemám ani jeden ICQ kontakt! jak je to tohle doprčic možný!!! jsem úplně rozzuřen!
DR. HOUSE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 13. 12. 2006 20:16

chyba serveru...pockejte a ono se to zpravi (mozna:D)
ale myslim ,ze v minulosti se neco takovyho stalo
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xshreck 15. 12. 2006 21:09

no, me osobne par kontaktu uplne zmizelo..sem je musel potom pracne shanet, a taky sem nemazal!
Raelita je iluze způsobená nedostatkem alkoholu v krvi...takže pijte :)
xshreck
Junior

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 15. 12. 2006 23:48

ano, tiez mam tu skusenost, ze mi spomedzi mojich 56 kontaktov zrazu napisal clovek, o ktorom viem, ze som ho medzi kontaktami mal, a ajhla, zrazu medzi nimi nebol... ktovie, kolko mi ich chyba... ale kedze o nich neviem, patricne mi nechybaju :) (ICQ 5.1)
zive: Lenovo Z570 (i5 2430M, RAM 8GB, GF GT540M 2GB)
digiarena: Nikon D5000 + 18-55mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Panasonic TX-P46ST30E + VU+uno + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S7 Edge
THeBaNDiT
Junior

Odeslat příspěvekod Epe 18. 12. 2006 12:52

stejny problem dnes jako dawids (novy).. Spustim icq a miranda mi pise ze kontakty nejsou na serveru dostupne nebo neco takoveho... Nastesti si miranda uklada kontakty do profilu, takze mi icq najelo. ALE i pres to se mi zobrazovala jen polovina kontaktu online... po 3. prihlaseni se to uz spravilo, ale i tak mi sem tam behem dneska par kontaktu zmizi a musim se znovu prihlasit...
Epe
Mírně pokročilý