nejde prihlasit msn live..

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod dezz 18. 1. 2007 13:04

Zdravím, problém s ftp jste mi poholi vyresit behem par minut tak bych mel jeste jeden dotaz a pak uz budu mlcet slibuju :-) Mam naistalovne XP SP 2 keirio a avast. Naistaloval jsem Msn Live, ale nemuzu se pripojit na svuj ucet (nez jsem preinstaloval system bez sp 2 tak vsechno fungovalo) Test pripojeni na strankach msn probehl bez problemu a hlasi mi to ze ucet je aktivni a muzu se na nej bez problemu pripojit. Jak ale spustim program Msn Live a chci se zalogovat tak to zahlasi " Kod chyby 80048820 a rozsireny kod chyby 80048412 a ze pripojeni je pravdepodobne blokovano firewallem... Nevite co popr jaky port povolit aby to fungovalo ?? Diky za raddy.. :cry:
dezz
Junior

Odeslat příspěvekod Pafo 18. 1. 2007 13:25

Tak zkuste firewall uplne vypnout, jestli to poslape. Kdyz ano tak jestli se vas kerio sam nezeptal coz je divny jak povolit ten program.. tak otevrete nastavení keria, jestli nemate msn blokovane poprípade ho odblokujte a nastavte ho na ptát se.. pak by se mel kerio zeptat co mu chcete povolit nabidne nejspis profil pro messengery ten odkliknete a mate to...
Pafo
Junior

Odeslat příspěvekod dezz 18. 1. 2007 14:17

tak bohuzel keiriem to neni.. vypnul jsem ho problem stale pretrvava.. :(
dezz
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 18. 1. 2007 14:35

Zkus si zaregistrovat knihovnu softpub.dll pomocí příkazu regsvr32 softpub.dll.

Pokud to nepomůže, tak zruš používaní proxy serveru pro připojení k internetu v nastavení Internet Exploreru (tedy pokud ho máš nastavený) a znovu se pokus přihlásit k MSN Live.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý