SIM, zhruba od 12:00 nepříjímá ...

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mitr 18. 1. 2007 16:18

Zhruba od 12:00 nefunguje SIM, zprávy odesílá ale žádnou nepřijme.
Zobrazuje dokonce že uživatel něco píše, ale to je vše, zpráva od něj se už neukáže. Dělá to i kamarádovi se SIMem, takže to nebude u mě v PC. Asi to vypadá na nějakou změnu která v minulosti postihla např i Mirandu ... ?
Nemáte někdo ližší info ?
Teď jsem narychlo stáhnul Mirandu v ZIP archivu a používám tu ...
mitr
Junior

Odeslat příspěvekod Radek83 18. 1. 2007 18:49

jo, stejnej problem... přesně jak píšeš.
jedu na hnusným velkým ICQ 5...šílený.... a zároven hledám neco novyho malyho svižnýho bez reklam a podobných opiček... => neexistuje....

Mirandu nechcu-tam se práve toto taky bocas stává, nejde prijimat zpravy
Radek83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pafo 18. 1. 2007 19:17

Jestli potřebujete jen ICQ tak bych doporučil QIP..je i Zip verze tze ho nemusite instalovat natrvalo http://www.qip.ru
Pafo
Junior

Odeslat příspěvekod Zyzzy 18. 1. 2007 21:33

Stejný problém, nechodí mi zprávy od lidí s Mirandou, ICQ a QIPem. Zprávy z Gaima a Trilliana zdá se chodí.
Zkoušel jsem i poslední stable verzi SIMa 0.9.5 od Noragena - bez úspěchu... :-(
Zyzzy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek83 18. 1. 2007 21:54

njn, treba to opraví, ale jak tak koukám na nulovej vývoj SIMu tak to nehrozí...

Díky za ten QIP-super svižnej prográmek...

Akorát nemuzu prijit na to jak nastavit, když mi nekdo napiše, aby se otevrelo to konver. okno a minimalizovalo dolu do lišty.
Trocha nevýhoda jsou taky ty založky-více lidi v jednom okne, kde si mezi nema prepinas. MUze to vest k tomu ze omylem blbe prepnu a budu psat neco nekomu jinymu :)
Radek83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pafo 18. 1. 2007 22:05

To Radek: No s tim oknem to nevim a nikdy jsem takovy problem nejak neresil vyjede vám přeci upozornění, že někdo píše zprávu pak že vám přišla a v systrayi vám bliká obálka na tu kliknete až chcete.. a co se tyce zalozek v okně... tak doporučuji to chvili zkoušet.. je to chorobně nakazlivé.. ICQ 6 Preview to má defaultně také.. kdyz si na to zvyknete, tak se bez toho pak nedá už :)..ale jdu zkusit jestli se to nedá nejak prenastavit a kdyztak sem jeste napisu
Pafo
Junior

Odeslat příspěvekod Radek83 18. 1. 2007 22:47

jo to vím, není to zas tak hrozný je to otazka zvyku....

Ale ty zalozky jsou skoda, radeji mám kazdýho v solo okne. ;) Pro jistotu...
Radek83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pafo 18. 1. 2007 22:52

Radek83 píše:jo to vím, není to zas tak hrozný je to otazka zvyku....

Ale ty zalozky jsou skoda, radeji mám kazdýho v solo okne. ;) Pro jistotu...t/quote]

Jasný chápu.. já to vyřešil tak, že s Mladou komunikuju pres MSN a s ostatníma v Qipu a pak kdyz napisu neco jiný tak se zas tolik nestane :D
Pafo
Junior

Odeslat příspěvekod Zyzzy 19. 1. 2007 14:20

Tak vysla nova verze SIM " with ICQ protocol fixes!!!"

http://sim-im.org/wiki/Download

Zpravy z Mirandy jiz chodi... :D
Zyzzy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mitr 20. 1. 2007 10:45

Super jdu stahovat novou verzi SIMu :-)
Na ten QIP se i přecházet nechce, je přeci jenom pod Windows ne ? a protože plánuju i brzo přechod na jiný OS tak by mě to zase zadrhlo :)
mitr
Junior

Odeslat příspěvekod mitr 20. 1. 2007 11:07

Když už se tady sešlo tolik lidí co používá SIM :-)
Mám poslední dobou docela problém, neukládají se mi kontakty do kontaktlistu i když dám zařadit do nějaké skupiny tak po vypnutí a zapnutí tam u některých zase není. V CL mám asi 250 lidí. a tak když přesintalovávám Widle, tak musím zálohovat i soubor s profilem, je tam něco možná po... ale kdybych to nezálohoval tak bych zase přišel i o kontakty :-/ i když možná kdo by mě potřeboval, tak se ozve :-D
mitr
Junior

Odeslat příspěvekod Pafo 20. 1. 2007 12:23

mitr píše:..
Na ten QIP se i přecházet nechce, je přeci jenom pod Windows ne ? a protože plánuju i brzo přechod na jiný OS tak by mě to zase zadrhlo :) /quote]

Možná nezadrhlo, QIP se dá zprovoznit i pod Linuxem pomocí např. Wine. Návod najdete na tomto fóru, kde se to řešilo http://www.jptuning.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=339#3150..Ikdyž uznávám, že je to krkolomnější způsob než použít SIM, Kopete či Gaim

Před rokem jistý moderátor na QIP.RU řekl, že někdy možná LINUX verze bude, ale not now :D třeba už na tom dělají.. třeba ne :)
Pafo
Junior