ICQ - zmizli všetky kontakty

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pinkolin 8. 3. 2007 12:31

Tam jde o to, že to nemůžeš ovlivnit, jeho další osud, ať už se jedná o vzhled, licenční politiku, míru reklamy a podobně. Použití alternativního klienta je porušením licence. Pokud se člověk rozhodne pro otevřený protokol, má možnost si svobodně vybrat jak server, tak klienta. To považuji za velkou výhodu Jabberu.
pinkolin
Junior

Odeslat příspěvekod venousekh 8. 3. 2007 12:32

Hlavní problém ICQ pro mně ( pominu-li jeho otravné zvuky a další blbosti co se asi daj povypínat ) je to , že se skutečně ve světě nepoužívá. Pokud tedy potřebuji s někým ze zahraničí instantně konverzovat , tak na 99% bude chtít přes MSN messengera. :-)

No v ČR je to zase ICQ ... já vím.
Intel Dual Core 2 E2180 , deska GB P35-DS3L , 2x1024 MB DDRII dual channel 800MHz Extreme, ATI Radeon HD 3650 512MB DDR3 , Seagate 160GB SATAII + Seagate 250GB SATAII , DVDRW LG H22N , Windows 10 Pro ( or Lenovo B580 , Windows 10 Pro )
venousekh
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 8. 3. 2007 16:58

Jéé, když se to tu tak hádá, také se přidám. Nejdříve etě odpovím.
-podle mne je zmizení kontaktů jen přesunem dat na serverech, nebo jejich přetížením, jak se již řeklo. Únik hesla jen kvůli tomu nehrozí. A kontakty by se časem měly vrátit. Mě kdysi nějak nechtěly, tak sem přešel na miriam.
-jinak ICQ bylo řečeno-dokud jej má okolí... co se dá dělat. Sám mám dva klienty, mirandu a icq5.1 odbanerovanou. Je fakt, že icq5 funguje nejspolehlivěji (z icq prot.), ale hodí se mít zálohu kontaktů na pc v jiném programu (icq5 má zálohu jen na serveru) jako např. zmiňované Mirandě IM
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro
Pan Kája
Junior

Předchozí stránka