free alternatíva za total commander

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod cryingfreeman 29. 3. 2007 12:00

nemá...teda aspoň ja som nenašiel
cryingfreeman
Junior

Odeslat příspěvekod cryingfreeman 29. 3. 2007 12:02

aký je teda rozdiel u mucommander medzi nightly build verziou a beta verziou?
cryingfreeman
Junior

Odeslat příspěvekod cryingfreeman 29. 3. 2007 17:32

muCommander ftp clienta má....čo sa týka rýchlosti muCommander sa spušta pomalšie(nejaka uvodna obrazovka,loading...)...rychlosť v adresaroch je rovnaka..vyhoda freecommandera je že zobrazuje ikonky tak ako ich mate nastavene, mucommander ma svoje vlastne,treba si zvykať...muCommander beží pod všetkými OS zas...sklamal ma priehladač obrázkov...pušta sa klasický F3,nedá sa posuvať na další obrázok v adresári atd...ešte potestujem
cryingfreeman
Junior

Odeslat příspěvekod Ripper-CZ 29. 3. 2007 19:23

Chtěl bych poděkovat firmě Microsoft, která mi úrovní svých produktů umožnila seznámení s krásou Linuxu.
OS nemá být pro peníze, ale pro lidi...
Ripper-CZ
Junior

Odeslat příspěvekod antelao 29. 3. 2007 19:29

Jediné co já můžu používat místo TC je Frigate, mám staženou verzi 28, která je ještě free

Jiří

PS: když tedy pomineme Krusader :lol:
antelao
Junior

Odeslat příspěvekod Dreamer 29. 3. 2007 23:03

antelao píše:Jediné co já můžu používat místo TC je Frigate, mám staženou verzi 28, která je ještě freej/quote]

To znamena ze je to mrtvy program, nie prave najlepsia volba IMHO, prave v case prichodu noveho OS ale aj celkovo...

Ja som skusal ozaj vela free file manazerov, ale nenasiel som ziadny pouzitelny - a to vratane freeCommander, veci sa ale zmenili a to je aj dalsie plus pre freeCommander - tento program sa neustale vyvija, uz teraz je velmi dobre konfigurovatelny a teraz (2007 beta) je (pre mna) jedinym pouzitelnym freeware file manazerom.

Edit: Tak mi to nedalo a vyskusal som ten muCommander - ved ten nic nevie, minimalna konfigurovatelnost, skoro ziadne funkcie, viac vie aj starucicky ( este free) Salamander. :shock:
Dreamer
Dreamer
Junior

Odeslat příspěvekod Barbucha 29. 3. 2007 23:36

Tomix2 píše:
Ansam píše:Najlepší je SERVANT SALAMANDERE/quote]

Ten je free jak Tibet. :)

Verze 1.52 (pouze jeden soubor velikosti cca 200 kB), tak ta je FREE a úplně stačí a navíc se vůbec neinstaluje. Jedu na už dlouho a nemá zatím chybu.
Většinou platí : "Vidím to na chybu mezi židlí a klávesnicí ..."
Barbucha
Junior

Odeslat příspěvekod cryingfreeman 30. 3. 2007 08:32

ten servant salamander mam...neni tam absolutne nič...potrebujem pár funkcii navyše
cryingfreeman
Junior

Odeslat příspěvekod cryingfreeman 30. 3. 2007 08:37

ma niekto link na ten freecommander 2007beta?...nejak som ho nenašiel....
cryingfreeman
Junior

Odeslat příspěvekod Cameltosis 30. 3. 2007 08:45

http://www.freewarezoom.com/archives/freecommander a je super klidne bych presel jenomze nema FTP klienta :(
Naposledy upravil Cameltosis dne 30. 3. 2007 10:07, celkově upraveno 1
__Maďarský překlad slova WINDOWS__

Ámerikái Gateszkárus havária sistémusz neseremét (AGHSN - traduje se že takhle nadávají maďaři když se jim to kousne)
Cameltosis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jirka44 30. 3. 2007 08:52

právě vidíte klasickou ukázku jak věnovat hodiny svého času hledání programu "zadarmo". Za tu dobu už jste mohli mít vyděláno na zaplacení několika Total Comanderů.
jirka44
Junior

Odeslat příspěvekod Andreas 30. 3. 2007 09:40

tak nam vsem jeden kup ;)
Andreas
Junior

Odeslat příspěvekod Pytlík 30. 3. 2007 09:55

Jirko44, ony také mohou být i jiné důvody pro hledání nějakého freeware, než jenom pro sebe získat jednu jedinou instalaci. Jeden příklad za všechny: Potřebuji též nějakou freewarový commander který bych mohl dávat na stroje k zákazníkům, kteří pořizují investici v cenách od statisíců výše, jejichž součástí PC je a kteří by měli námitky proti "zbytečné" investici (proti ostatku zcela zanedbatelné) do Total Commanderu a přitom tam něco takového potřebuji mít, protože je potřeba tu a tam na tom PC udělat. Takže mám na vybranou: Buď nelegálně Total Commander (a to rozhodně ne), nebo jim darovat licenci na Total Commander (což jaxi ...), takže zbývá freeware.
Pytlík
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jirka44 30. 3. 2007 12:11

To Pytlík: takovýhle zákazník si nezaslouží nic jiného než Průzkumníka (a já si nosím TC na klíčence :) sebou).
jirka44
Junior

Odeslat příspěvekod alans 30. 3. 2007 12:22

far manager
alans
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka