nechce se mi spusti ucet na XP

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod melipa 1. 7. 2007 13:58

Zdravim,..

dneska, kdyz jsem zapinal PC a pote spoustel svuj ucet, tak mi vyskocila hlaska cosi o tom, ze windows nemuze spustit muj ucet, a ze se pripravuje spusteni nahradniho uctu.. potom se mi spustil muj ucet, ale bez veskereho nastaveni, s naprosto cistou plochou, prazdnyma dokumentama a cely nastaveni meho uctu je v p***. zkousel jsem pote PC restartovat v domenim, ze se mi spusti muj starej ucet, ale uz se vzdycky spusti ten defaultni windowsackej. fakt to nechapu, dival jsem se do Document and Settings, a ve slozce s mym uctem jsou svechny veci jak byly (plocha, dokumenty...atd.) podotykam, ze jsem v PC vcera nic nepodelal - normalne jsem ho vypl. NOD32 zadnej vir nehlasi, a Ad-Aware oddelal jeden Spyware, ale uz je to v poho..

ostatni ucty na PC jsou naprosto v pohode, zadny defaultni windows ucet, zadna hlaska.. nic. zkosuel jsem provest obnovu systemu, ale bohuzel tak v posledni dobe nemam zadnej kontrolni bod, takze nic.. :( fakt nemuzu pochopit, ze muj ucet 'abcd' sice prakticky v Document and Settings existuje, a vsechny veci v dokumentech jsou, jak jsem je nechal vcera, ale vzdycky se mi uz spusti 'abcd', kterej ma dokumenty prazdny, ale presto je to 'abcd'. potreboval bych se nejak vratit ke staremu 'abcd'...

diky za rekace...

*Btw.: muj ucet 'abcd' je spravce pocitace...
melipa
Junior

Odeslat příspěvekod NovaD 1. 7. 2007 14:28

Nenapisal si,ci mas pripojenie k NETu ale predpokladame ze hej.Skus odpojit sietovy kabel (=kabel od internetu) od PC a vyskusaj ten svoj ucet.Ked to nepomoze chod do F8 (pri spustani Windows stlacaj(alebo drz) F8).Dostanes sa do obrazovky,kde je tzv. nudzovy rezim ale nevyberaj tuto moznost. Vyber tu,ktora je " Last Good Configuration "v cestine to moze byt aj posledni znama dobra konfigurace.Ked ti nepomoze ani toto tak uz to vidim len na reinstall Windowsu,alebo je tu moznost vytvorit novy ucet :lol:
V kazdom pripade nerob paniku,lebo... "Errare humanum est" :)
NovaD
Mírně pokročilý