HD film

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod atreiu 22. 10. 2007 09:37

Zdravím ,
asi to nepatří dot éhle sekce ,ale nevim kam s tím ...

včera se mi dostal do rukou film Batman Begins v HD rozlišení, po spuštění v BSPlayeru Pro, se mi ukáže pouze černá obrazovka a film nejde jakkoliv spustit :-/ má někdo představu kde je zakopanej pes ??
atreiu
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 22. 10. 2007 09:46

moc veliké rpzlišení...to asi neprehrajes
kdyz nevis kam s tim prispevkem tak si ho mel dat na smetiste
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod atreiu 22. 10. 2007 10:10

moc velké rozlišení ? na monitoru mam nastaveno 1440 x 900 ... ASUS VW192G , grafika ATI 1650

a zapoměl jsem dodat že film mam na HDD nikoliv na mediu
atreiu
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 22. 10. 2007 21:55

HD-rozlišení = 1920 x 1080.
To Tvůj monitor nezvládne.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Chupacabras 22. 10. 2007 22:08

Nainštaluj si K-Lite Codec Pack a prestaň používať BSPlayer. Vyskúšaj Classic Media Player, ktorý je súčasťou K-Lite.
Chupacabras
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hekrhy 22. 10. 2007 23:42

Chupacabras: to co rikas bych radeji nezkousel...K-Lite a spol. jsou maras, nic vic :)

odinstaluj vsechny codec-packy
nainstaluj ffdshow
nainstaluj media player classic
tahle kombinace mi zatim prehrala naprosto vsechno a navic nejrychleji

nebo jeste muzes zkusit VLC player, ten prehrava HD filmy taky docela slusne a rychle
hekrhy
Junior

Odeslat příspěvekod Chupacabras 22. 10. 2007 23:54

hekrhy, to je tvoj nároz a dojmy.
Ja s tým nemám absolútne žiadne problémy, všetci, ktorým som to poradil, sú doteraz spokojní.
Stiahnu, nainštalujú a o nič sa nemusia starať. Jednoduché.

Nech si atreiu vyberie, či chce moju jednoduchšiu cestu, alebo tvoju o niečo zložitejšiu cestu.
Chupacabras
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hekrhy 23. 10. 2007 00:12

ja uz tu moji kombinaci taky poradil par lidem a taky zaden nema nejmensi problem...a neprijde mi o tolik slozitejsi...ze instaluju dva programy misto jednoho je podle me skoro jedno...(on vlastne media player classic se ani neinstaluje) :) ale par lidi, co melo problemy s K-Lite a podobnymi codec-packy uz se naslo...ja taky kdysi pouzival K-Lite, ale... :)

co kdyz mas dig.fotak a chces prehrat MOV? nebo mobil a 3GP video? myslim ze to tvoje nainstaluju a nemusim se starat prestane platit :)

navic spousta lidi tady co se v tomhle vyzna ti potvrdi, ze codec-packy delaji akorat bordel v systemu...narozdil od jednoho ffdshow a jednoho mplayer classic prehravace, ktere prehraje vse :)

ale nikomu to nevnucuju...at si kazdy zkusi a uvidi... :)
hekrhy
Junior

Odeslat příspěvekod Chupacabras 23. 10. 2007 00:26

hekrhy píše:ja uz tu moji kombinaci taky poradil par lidem a taky zaden nema nejmensi problem...a neprijde mi o tolik slozitejsi...ze instaluju dva programy misto jednoho je podle me skoro jedno...(on vlastne media player classic se ani neinstaluje)

A ešte si k tomu pridaj, že si musíš ten MMC "oživiť", čiže ručne priradiť príslušné typy súborov...
Sú to všetko drobnosti, ale načo ich robiť, keď netreba, všakže?..

Navyše ti K-Lite urobí ešte službičku, že preverí všetky filtre (čo je veľmi užitočné). To by si si musel urobiť opäť ručne.

yquote="hekrhy"]co kdyz mas dig.fotak a chces prehrat MOV? nebo mobil a 3GP video? myslim ze to tvoje nainstaluju a nemusim se starat prestane platit :)

Nezmysel.
mov sa prehráva v pohode, to K-Lite zabezpečuje, dokonca prehráva mp4, RealMedia a pod.
Takže si pooprav tvoje dezinformácie.
Čo sa týka 3gp, mám taký pocit, že to prehráva tiež, len to teraz nemám ako overiť (nemám tu žiaden 3gp).

quote="hekrhy"]navic spousta lidi tady co se v tomhle vyzna ti potvrdi

Ja sa v tom tiež vyznám a moja skúsenosť hovorí jasne. A v takom prípade mi je jedno co tobě spousta lidí potvrdí...

rquote="hekrhy"]potvrdi, ze codec-packy delaji akorat bordel v systemu..

Somarina.
Ale nemá význam sa o tom baviť.
Niekto považuje za bordel aj to, že si nainštalujem MS office, to sa už nedá ani komentovať, takéto pseudoargumenty...
Chupacabras
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 23. 10. 2007 07:11

Codecpacky NIKDY !!!!!!! Vsechny sou smejd. Nebrat. Neznam zadny codecpack, ktery by nedelal problemy snad az na CCCP. A ze mi nekdo tvrdi me vse funguje hm kecy. A nebo poustis jeden druh videa, kterej zrovna funguje. Packy sou na ***** a kazdy to vi.
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Chupacabras 23. 10. 2007 08:14

Spamätaj sa Tomasek. Nemáš pravdu.
S K-Lite funguje VŠETKO, tak tu netrep nezmysly, OK?
Chupacabras
Pokročilý

Odeslat příspěvekod atreiu 23. 10. 2007 08:19

K-Lite vyzkoušeno a fungíruje naprosto v pořádku :-)

THX to Chupacabras
atreiu
Junior

Odeslat příspěvekod marz 23. 10. 2007 11:43

Jak si tady čtu ty příspěvky, tak se musím zastat Chupacabras: 3gp to přehrává taky. V poho. Všechny formáty, které jsem kdy chtěl přehrát, tak přehraju. Od avi, přes movy a 3gp až po hdripy.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Junior

Odeslat příspěvekod hekrhy 23. 10. 2007 12:23

Chupacabras: ja ti ten tvuj K-Lite neberu...kdyz si myslis ze je uplne bezproblemovy... :roll:
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=62978
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=110914
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=55205 atd...
kdyz si projdes tohle forum, nenarazis na cloveka, co pouziva jenom FFDShow a ma s nima problemy...vetsina lidi, kterym video blbne, tak pouziva nejaky codec-pack

a doporucuju si precist http://jech.webz.cz/multimedia.php

jinak jak tak ctu, tak K-Lite uz asi MOVy apod. zvlada, ale kdysi davno kdyz jsem ho jeste pouzival, tak to proste bez quicktimu neslo...
hekrhy
Junior

Odeslat příspěvekod Chupacabras 23. 10. 2007 12:44

hekrhy píše:Chupacabras: ja ti ten tvuj K-Lite neberu...kdyz si myslis ze je uplne bezproblemovy... :roll:
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=62978
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=110914
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=55205 atd...
kdyz si projdes tohle forum, nenarazis na cloveka, co pouziva jenom FFDShow a ma s nima problemy...vetsina lidi, kterym video blbne, tak pouziva nejaky codec-pack

hekrhy, očividne tie osoby neriešili problémy so mnou ;)
Opakujem ti ešte raz, zatiaľ každý, komu som K-Lite poradil, je na 100% spokojný, a to mi stačí...
Navyše v tých threadoch, ktoré si uviedol, nie je problémom s K-Lite, prezrel som si ich, ale problém bol vždy v niečom inom.

vquote="hekrhy"]jinak jak tak ctu, tak K-Lite uz asi MOVy apod. zvlada, ale kdysi davno kdyz jsem ho jeste pouzival, tak to proste bez quicktimu neslo...

Čo bolo, bolo, terazky som majorom...

No veď práve, mnoho ľudí ako ty, si zafixovali, že pred 3 rokmi bol nejaký problém a ignoruje súčasnú realitu. Tvoje obavy sú na úrovni človeka, ktorý na fóre vykrikuje, že procesory AMD sú nestabilné (tak isto vychádza zo znalosrí 10 rokov starých).
Chupacabras
Pokročilý

Další stránka

Zpět na Windows XP a starší verze