windovs

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pp603 22. 12. 2007 17:14

Caute.vymazal som pomoc a technicka podpora ,ako to dostanem naspet???? cd mam. navody.tipy. DAKUJEM. :( :( :(
pp603
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 22. 12. 2007 17:37

pravej klik na tlačítko start > vlastnosti > tlačítko [vlastní] > záložka "upřesnit" > [x] nápověda a odborná pomoc
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pp603 22. 12. 2007 17:50

CAU. VYPISE MI TO ZE : helpctr.exe :( :shock:
pp603
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 22. 12. 2007 17:54

aha, start > spustit > services.msc

najít službu "Nápověda a odborná pomoc" a spustit ji...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pp603 22. 12. 2007 18:05

nieje tam. alebo pod cim mam hladat???
pp603
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 22. 12. 2007 18:08

no, takže teď popořadě...jak jsi to "smazal" ? :)
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pp603 22. 12. 2007 18:20

tak to neviem kedy aj kto. mam 2.deti maju pristup k PC. MAM INSTALACNE CD . AKO SA TO STAHUJE ODTIAL??? LEN TA POMOC A TECHNICKA PODPORA.. ALEBO MUSIM PREINSTALOVAT WINDOWS CELY???
pp603
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pp603 22. 12. 2007 18:46

pp603 píše:tak to neviem kedy aj kto. mam 2.deti maju pristup k PC. MAM INSTALACNE CD . AKO SA TO STAHUJE ODTIAL??? LEN TA POMOC A TECHNICKA PODPORA.. ALEBO MUSIM PREINSTALOVAT WINDOWS CELY???


TAKZE NIKTO NIC???? NIKTO NEVIE ALEBO NECHCE POMOCT??? :cry: :cry: :cry: :cry:
pp603
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Guli 22. 12. 2007 18:55

Mužeš pomoci instalačniho cd opravit instalaci Windows.Všechny nainstalavane programy a soubory v dokument and setting zustanou nedotčeny
Guli
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pp603 22. 12. 2007 18:58

CAU,niaky podrobny navod... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
pp603
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mývalice 22. 12. 2007 19:02

Možná by pomohlo se vrátit k některýmu z předchozích bodů obnovy. Jestliže k tomuto kroku přistoupíš, pro jistotu si zazálohuj důležitá data, případně i D&S - už se mi stalo, že jsem se vrátila ke staršímu bodu obnovy, pak zpět a ve Firefoxu mi chyběly všecky rozšíření, historie i záložky.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pp603 22. 12. 2007 19:04

[quote="Mývalice";Možná by pomohlo se vrátit k některýmu z předchozích bodů obnovy. Jestliže k tomuto kroku přistoupíš, pro jistotu si zazálohuj důležitá data, případně i D&S - už se mi stalo, že jsem se vrátila ke staršímu bodu obnovy, pak zpět a ve Firefoxu mi chyběly všecky rozšíření, historie i záložky.
pp603
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kyong 22. 12. 2007 20:04

Zkus teda opravit tu instalaci pomocí instalačního CD. Nabootuj z něho a budeš tam mít nabídku "opravit instalaci windows". Tak to dáš a mělo by to pomoct. Ale úplně všechno, se myslím, nezachová, například pokud se potom instaloval nějaký service pack nebo updaty, protože to by mělo být přepsáno těmi soubory z CD.
Jsem vždycky někde na netu. Vždyť síť je přece rozlehlá a nekonečná.
Kyong
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pp603 22. 12. 2007 21:22

Kyong píše:Zkus teda opravit tu instalaci pomocí instalačního CD. Nabootuj z něho a budeš tam mít nabídku "opravit instalaci windows". Tak to dáš a mělo by to pomoct. Ale úplně všechno, se myslím, nezachová, například pokud se potom instaloval nějaký service pack nebo updaty, protože to by mělo být přepsáno těmi soubory z CD.s/quote]


PRESNY POSTUP AKO TO NABOOTOVAT. BI NEBOL???HM :cry: :cry: :shock:
pp603
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wojta2 22. 12. 2007 21:50

no, stačí IHNED po startu počítače dát do mechaniky CDčko, pokud to nejde, musíš do BIOSu, je to tam myslím "BIOS FERATURES SETUP" a pak "BOOT SEQUENCE" měň tak dlouho až nebude první CDROM.

Těžký, co?
Né, sranda, neber si to osobně...
Wojta2
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků