Win XP SP3 final

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 4. 2008 14:23

Devastor píše:defragmentuj disk, vypni sluzby co nejsou potreba...
nezapinej pocitac atd, ze? .. defragmentace disku a vypnuti sluzeb zrychli system o tak mizivou cast, ze to na rychlost bootovani nema realny vliv, co se casove uspory tyce
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 30. 4. 2008 14:41

Existují dva názory na věc-jeden je že do systemu jsme nabootovali jakmile vidíme plochu řekněme.Druhý pro windows nepříliš lichotivý a ten razím já je že jsme nabootovali až můžeme začít pracovat a ne se koukat na krásnou plochu aniž jde hnout myší a doskakují nám různé prdčmuliny.Z toho pohledu má nepřítomnost řady věcí po bootu jaksi jiný význam co se týče rychlosti začátku práce se systemem.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 30. 4. 2008 15:47

wit.cz píše:
Devastor píše:defragmentuj disk, vypni sluzby co nejsou potreba...
nezapinej pocitac atd, ze? .. defragmentace disku a vypnuti sluzeb zrychli system o tak mizivou cast, ze to na rychlost bootovani nema realny vliv, co se casove uspory tyce

:pozor nekdy bys byl prekvapeny jak se zrychli...
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod foxit 30. 4. 2008 21:25

Taky jsem ho před chvílí instaloval. Je oficiální verze bez jakýchkoliv pochyb. Instalace trvala necelých 10 min (docela jsem byl překvapen!).Po instalaci se kromě "klasických windowsáckých" themes nic na pohled nezměnilo (IE v6) . Protože změna vzhledu není už chráněna,není problém si to lehce změnit. Komu vadí Automatické aktualizace, lze je snadno vypnout ve "Službách", konkrétně Automatické aktualizace a Centrum zabezpečení - Zakázáno! Po restartu už nebude nic upozorňovat. Zrychlení se zdá patrné, ikdyž ukáže čas zda to není jenom první dojem. Každopádně doporučuji, ale může se klidně stát, že některé starší programy si nemusí se SP3 "rozumět".
foxit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sioga 30. 4. 2008 22:20

psalo se ze sp3 bude mit wmp11, ie7 a taky uxtheme.dll ktera by podporovala i nepodepsane vzhledy
ale nic s toho po instalaci se v xp neobjevilo
ze by pres update to pozdeji protlacili ?
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JSzu 30. 4. 2008 22:43

Kdes na to byl, to se nikde nepsalo... :roll:
JSzu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 30. 4. 2008 23:43

omlouvam se byl to nejaky starsi clanek
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_S 1. 5. 2008 21:14

Pro bjbj, když už jsem to hledal a mezitím blino jeho téma viewtopic.php?f=916 zamknul:

http://cdr.cz/a/24237
http://www.zive.cz/TextArtSelect.aspx?article=141544
http://www.lupa.cz/zpravicky/sp3-pro-wi ... tibilitou/

Jinak žádné hromadné problémy s kompatibilitou se zatím na webu neobjevují, kromě výše zmíněného Microsoft Dynamics RMS (stejný problém má i Vista SP1) a konfliktu verzí gdi32.dll za určitých specifických podmínek, pravděpodobně pokud byla instalována určitá beta verze.
Petr_S
Pokročilý

Odeslat příspěvekod silvr 5. 5. 2008 13:00

Zkusil už jste někdo to SP3 integrovat do instalačního CD WinXP?
l9
silvr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jackal 5. 5. 2008 13:06

Já jsem to sice nedělal, ale už mám integrovanou SP3 ve Windows. ;-)
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod catlover 5. 5. 2008 14:43

Zdravím. Ještě ke zhoršení grafiky. Bohužel to nejsou (asi) jen spekulace. Právě si užívám hry Syberia. Jakmile jsem nainstaloval SP3, 3D postav se znatelně zhoršilo. Odinstaloval jsem tedy SP3 a je to zase OK!
catlover
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 5. 5. 2008 15:36

silvr píše:Zkusil už jste někdo to SP3 integrovat do instalačního CD WinXP?

Problem je s akutalizacema, ale to asi celkove u sp3, zatim se hlasi jako sp3bta ...
evlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod digiking 5. 5. 2008 15:42

silvr, jo uz davno
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod IZI 6. 5. 2008 20:06

Mne uz to ponuklo SP3 cez Automatic Updates !!!!

Obrázek
IZI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr_S 6. 5. 2008 20:24

I česky:
Obrázek
Petr_S
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků