Automatické odhlášení po přihlášní

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ucho04 22. 12. 2008 02:04

Zdravím, mám problém s přihlášením do windows XP. Úvodní obrazovka windows naběhne, potom se začne automaticky přihlašovat, dokonce se mi zobrazí i obrázek plochy, ale ikony ani hlavní panel už ne. A pak mě to automaticky hnedka odhlásí. Podařilo se mi spustit systém v nouzovém režimu, tak sem vypnul v msconfig všechny programy po spuštění, ale vůbec to nepomohlo :-( Už nevím v čem by mohla být chyba. Budu vděčný za každou radu, díky ;-)
ucho04
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejki3 22. 12. 2008 07:55

viewtopic.php?f=916&t=1059019
to není asi v programech, ale přímo v tom volume.info. Začni antivirem.
Tady je to rozebrané podrobněji v sekci viry viewtopic.php?f=927&t=1006901
kejki3
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mausx 19. 1. 2009 20:57

ktory register mam prepisat poradte...
mausx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejki3 19. 1. 2009 23:32

A máš nějaký problém, který souvisí s tímhle vláknem?
A četl jsi odkazy?
kejki3
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mausx 21. 1. 2009 16:25

tak je problem v tej zlozke system volume info avast mi hlasil ze je tam virus a od vtedy to nejde stale ma odlasuje skusal som aj ten userinit.exe ale nic .neda sa mi preinstalovat windows lebo nechce mi bios komunikovat s dvd mechanikou, ale s disketova ide. tak ostava mi len opravid windows cez ms-dos pomocou diskety...
mausx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milo1 29. 1. 2009 02:56

mausx píše:tak je problem v tej zlozke system volume info avast mi hlasil ze je tam virus a od vtedy to nejde stale ma odlasuje skusal som aj ten userinit.exe ale nic .neda sa mi preinstalovat windows lebo nechce mi bios komunikovat s dvd mechanikou, ale s disketova ide. tak ostava mi len opravid windows cez ms-dos pomocou diskety...

system volume information napáda väčšina vírov. mne sa to stalo len raz. odkedy som vymazal zložku už mi viac než 6 rokov nenapadol pc žiaden vir. od XPSP2 ho načítava op. systém pri každom boote. preto je tyky vyhladavany hackermi.
avšak ak chcete vymazať zložku, je treba modifikovať syst. subor ntoskrnl.exe.
na to mám patcher. :idea:

naformátuj disk a nova inštalacia.
milo1
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 1. 2009 08:47

mausx píše:tak je problem v tej zlozke system volume info avast mi hlasil ze je tam virus a od vtedy to nejde stale ma odlasuje skusal som aj ten userinit.exe ale nic .neda sa mi preinstalovat windows lebo nechce mi bios komunikovat s dvd mechanikou, ale s disketova ide. tak ostava mi len opravid windows cez ms-dos pomocou diskety...

No jo no ještě že zkusils nouzový režim a mít vyplou obnovu systemu....
Ne?
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý