Mám hrozné zpomalený pc - prosím pomoc

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mistrYoda 7. 2. 2009 14:28

Ano, mám 3 ale ty jsem měl pořád. To mi systém nespomalovalo. Pokud byste doporučil, který si nechat, tak který by to byl?
mistrYoda
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 7. 2. 2009 14:36

To máš všechny koupený?:-o

Nechal bych si Noda, každopádně používat víc antivirů najednou je zvrhlost a mám dojem, že i při jejich instalaci tě to explicitně upozorňuje, že kombinování více programů je krajně nevhodné.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Junior

Odeslat příspěvekod mistrYoda 7. 2. 2009 14:50

No já jsem je nekupoval. Mám je od prodejce. On mi je do pc nahrál a když jsem se ptal, jestli jsou to plné a legální verze, tak mi řekl že ano, Jinak myslíte tedy, že nod je nejlepší? Nejprve ale stejně musím něják zprovoznit ten pc aby jel jako standartně a pak se můžeme teprve bavit o těch antivirech. Jinak jsem smazal a vypul ten Norton2009reset.exe ale nepomohlo to.
mistrYoda
Junior

Odeslat příspěvekod BigT 7. 2. 2009 15:05

Neni nejlepsi, mel jsem po nem zavirovany pc, Avast pro je nejlepsi
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Motorola One Vision
BigT
Junior

Odeslat příspěvekod brazda.l 7. 2. 2009 19:36

Opravdu v první řade odinstalujte ty 2 zbytečné antiviry. (Osobně bych si nechtal také NOD32) A poté se do správce úloh podívejte, který z procesů využívá nejvíce CPU. (pro lepší přehled doporučuji seřadit procesy podle využití CPU) A tato situace se spomaleným PC se projevila z čista jasna nebo tomu předcházela nějaká úprava systému, softwaru nebo hardwaru?
PC: Asus P8P67 Pro | Intel Core i5-2500K + Cooler Master Hyper 212+ | Gigabyte GTX560 Ti OC | Kingston 4GB DDR III 1333Mhz | Seagate 500GB | Asus DRW-2014L1T | Enermax 600W NAXN 80+
| HP LP2275w

Notebook: Lenovo Thinkpad R500 2732-7JG
brazda.l
Junior

Odeslat příspěvekod kejki3 8. 2. 2009 01:24

Výsledkům hledání odpovídá, že to máš zablešené - přejdi na sekci viry. Přečti si doporučení na začátku - Žádné téma doporučení na začátku jsem nenašel ale našel jsem téma Ochrana počítače - prevence a represe. Je to to co jste myslel?

Jistě. Myslím, že nemáš nejnovější verzi Hijacku a nechal jsi ho ŕovnou projet kontrolou na webu?
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod milo1 9. 2. 2009 07:15

no začal by som u služieb windows. vypnut alebo nastaviť na ručne. je to široká téma ako urýchliť prácu na pc. ja o tom opisujem vo svojom blogu. tam nájdeš riešenie.
http://buffal.blogspot.com/
milo1
Junior

Odeslat příspěvekod progman 9. 2. 2009 07:55

Viem preco mu to tak nehorazne mrzne. Pouziva ICQ6!
-
Ked ti to tam naslo rootkita tak tam asi budes mat aj iny bordel. a 3 antiviraky... maso :) ja by som to sformatoval a nainstaloval tam znovu XPcka. aspon as s tym nemusis babrat a mas to za necele dve hodky.
progman
Junior

Odeslat příspěvekod milo1 9. 2. 2009 09:08

ICQ možno nechapem ludí prečo nepouživaju gmail miesto ICQ.
milo1
Junior

Odeslat příspěvekod progman 10. 2. 2009 06:27

To som myslel ironicky. A asi si myslel googleTalk, nie gmail. V kazdom pripade, aj ked to neni predmetom otazky, toho ICQ klienta by som hned nahradil, napr mirandou, alebo pidginom.
-
Uz si ten komp preinstaloval?
progman
Junior

Odeslat příspěvekod tycoon 10. 2. 2009 19:28

a) Nemáš náhodou plný disk C ?
b) Nespouští se ti Dr.Watson (Drwtsn32.exe) ? To je součást XP, která řeší chyby. Mě se stávalo, že se mi občas spouštěl a brutálně zpomalil počítač, než vytvořil 4 GB log soubor :-) Dr. Watson se dá úplně deaktivovat v registrech.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Junior

Odeslat příspěvekod milo1 10. 2. 2009 19:31

použi subor na odstranenie smetia s PC: download:
http://www.box.net/shared/q02qtmtvms
milo1
Junior

Odeslat příspěvekod Bibendum 12. 2. 2009 07:08

Začal bych odstraněním těch dvou antivirů. Nechat jen jeden. Tohle může dělat hodně problémů, tři rezidenty zároveň. Odstranil bych i ten Brico pack, to že někde píší, že nezpomaluje systém nemusí být vůbec pravda. Já mám s těmito programy na úpravu vzhledu jen špatné zkušenosti. A jinak tam máš podle mě plno aplikací co se spouští po startu a vůbec je třeba nepoužíváš. Ale to musíš protřídit sám.
Kdyby architekti stavěli domy tak, jak programátoři dělají programy, dokázal by jediný datel zbořit celá města.
Bibendum
Junior

Předchozí stránka