Po case spadnu sluzby

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ringlspil 24. 3. 2009 06:40

zdar...
v poslednom case mi vyskoci nahodne errorova hlaska Odoslat neodoslat, pricom do polhodiny (niekedy az paru hodin) od jej vybehnutia mi prestane ist sietova sluzba..a aj zvuk-error ovladaca
musim restartovat pocitac.. uz som ho ocistil od havede ale stale to robi. Win XP SP3

http://www.uploadgeek.com/share-59FF_49C817BA.html

co moze byt s tym?
ringlspil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir 24. 3. 2009 07:35

ringlspil píše:uz som ho ocistil od havede

čím jsi ho vyčistil a co jsi tam našel?
Startované procesy jsi zkontroloval (hijackthis)?

Problém je taky možná v tom, že máš nainstalovaný ve Windows nějaký downloader, který ti stahuje stále nové viry.

Nejjednoduší cestou z mého pohledu (pokud nezaberou antivirové / antispy programy) je obnovit windows ze zálohy, pokud ji nemáš, tak nainstalovat kompletně znova windows (s formátem HDD - opravná instalace obvykle nepomůže.)
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ringlspil 26. 3. 2009 00:10

precistil som to s ad--aware, superantispyware, spybot, nod32, uz by tam nemala byt ziadna havet a stale to pada... hijackthis hlasi vse Ok..

tak kde moze byt problem???
ringlspil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 26. 3. 2009 01:46

účelem HijackThis! není něco hlásit, takže si tam ještě spusť Combofix a log z něho nám poskytni, určitě tam toho budou ještě kvanta...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ringlspil 26. 3. 2009 23:21

no ved hijackthis.de ukazuje vsetky za doveryhodne, uz mi ziadny program na odstranovanie havede nehlasi ze mam nieco v PC, spravil som aj COmboFix...
vypis z tej hlasky Odoslat/neodoslat je nieco s acgeneral.dll , podla googlu to moze byt na 50% haved, no neviem aka ked neviem ju chytit (nenajdu mi programy) a aj ked prezrem logy z nich tak medzi lsuzbami a Run programami neni...

// http://www.tomshardware.co.uk/forum/pag ... _35_0.html
je to ako tento problem, pri instalacii Win hotfixu mi NOD zahlasil cerva ConfickerAA, takze aspon viem co je pricina..idem riesit dalej
ringlspil
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků