Problémy vo Windows XP (Dwwin.exe, DNS...)

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod alabama 12. 4. 2009 10:24

Ahojte,

nedávno mi bol Windows XP SP3 preinštalovaný a už aj predtým a teraz zase, pri vypnutí PC alebo pri odhlásení z Windows mi nabehne na pár sekúnd hláška, že dwwin.exe-iniciliizace knihovna DLLse nezdařila

Čo je to za problém? Vie mi niekto pomôcť? Je súčasťou Win?

A ďalší problém je, keď chcem dať opraviť sieťovné pripojenie myškou a kliknem na ikonku "Pripojenie k miestnej sieti" - kde sú aj hodinky vo Win a ostatné ikonky na pravej strane obrazovky dole tak mi Win vypíše: "Systém windows nemohol dokoniť opravu problém, pretože sa nedá dokončiť nasl. akciu: Mazáni medzipamäti DNS"... Takýto problém som už mal aj pred preinštalovaním a po nainštalovaní nového winXP po krátkom čase zase, na začiatku všetko fungoval OK.

Vie mi niekto pomôcť?

Díky za každú radu
alabama
Junior

Odeslat příspěvekod aberez11 12. 4. 2009 12:34

k tomu dwwin.exe- pochybujem ze to pomoze ale mozes vyskusat stiahnut tuto kniznicu http://www.dll-files-download.com/D/200 ... html#edown a kopnut ju do %windir%\system32. (je to dll programu dr watson-sucast winu na bugreport. ak nepotrebujes nejak studovat tie chybove zaznamy kt uklada tak ho proste vypni a hotovo :-) )

k tej dns skus pozriet- start/ spustit/ services.msc / najdi tam dns properties(vlastnosti)/ a tam spustat automaticky + status:spustit
dedukcia: "Tí čo s tým nemajú problémy, s tým nemajú až také problémy. Ale tí čo s tým problémy majú, s tým majú problémy.." (prednasajuci vysvetluje studentom ako sa veci maju)
aberez11
Junior

Odeslat příspěvekod alabama 13. 4. 2009 14:34

aberez11 píše:k tomu dwwin.exe- pochybujem ze to pomoze ale mozes vyskusat stiahnut tuto kniznicu http://www.dll-files-download.com/D/200 ... html#edown a kopnut ju do %windir%\system32. (je to dll programu dr watson-sucast winu na bugreport. ak nepotrebujes nejak studovat tie chybove zaznamy kt uklada tak ho proste vypni a hotovo :-) )

k tej dns skus pozriet- start/ spustit/ services.msc / najdi tam dns properties(vlastnosti)/ a tam spustat automaticky + status:spustit

Díky za pomoc, DNS som vedel opraviť, ide v pohode, len dwwin.exe ešte stále vyskakuje pri vypnutí pc :grr:

Vie mi ešte niekto poradiť? Kam ukladá tie chybové záznamy program "DrWatson", aby som vedel zistiť, v čom je problém? Ako ho viem vypnúť keď nepotrebujem?

Vopred díky za každú radu :D
alabama
Junior

Odeslat příspěvekod aberez11 13. 4. 2009 15:41

mozes ho vypnut takto- start/ spustit/ napis msconfig/enter :-) / a najdi tam v programoch po spusteni drwatson a odober ho (zmena pride po restarte :-) )
dedukcia: "Tí čo s tým nemajú problémy, s tým nemajú až také problémy. Ale tí čo s tým problémy majú, s tým majú problémy.." (prednasajuci vysvetluje studentom ako sa veci maju)
aberez11
Junior