překročení šířky pásma řadiče USB

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod off01 14. 1. 2010 11:06

Zdravím,

mám taková problém s USB sluchátky. Při zapojení USB sluchátek se mi zobrazí hláška "překročení šířky pásma řadiče USB" a u sluchátek nejde buď zvuk nebo mikrofon. Mám základní desku MSI K8N NEO4-FI operační systém WIN XP a 4GB ram, sluchátka jsou SPEED-LINK USB mobile 5.1 medusy. Ostatní periferie na USB (což jsou všechny klávesnice,myš,gamepad (ten je vypojený stejně tak i tiskárna)) normálně, fungují a není u nich problém. Zkoušel jsem aktualizovat soft ke sluchátkům a nic nepomohlo, stejně tak jako různé nové záplaty pro desku a pro systém. Ve správci zařízení » Řadič sběrnice USB » mám 2 kořenový rozbočovače USB přičemž v jednom když se podívám na jeho vlastnosti jsou vypsané ty periferie, které jsou napájené. Nechápu, když pro jednotlivý port je 500 mA a ty sluchátka podle správce zařízení maj 500 mA proč nefungují. Jinak nepomohlo, ani žádné "roztrkání" do jiných portů, jelikož se mi vždy ukazuje vše zas jen v tom jednom Kořenovým rozbočovači, ten druhý jako kdyby nebyl. Tak prosím o radu jsem fakt zoufalý.

Ještě bych chtěl dodat než dojde ke spekulacím, že by sluchátka mohli být vadné, nejsou jelikož úplně normálně fungovaly na ostatních PC
off01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MiliNess 15. 1. 2010 03:04

Microsoft:

Pokud máte k počítači připojenou videokameru prostřednictvím portu USB a zobrazí se zpráva„Překročení šířky pásma“, zkuste v programu, který používáte k zobrazení datového proudu videa, snížit rozlišení kamery. Nastavení nižšího rozlišení obvykle požaduje menší šířku pásma. Další informace o úpravě tohoto nastavení naleznete v dokumentaci programu, který používáte k zobrazení datového proudu videa.

další:
Doporučení: Presunte toto zařízení na řadič který disponuje větší šírkou pásma, nebo uvolnete šírku pásma ukončením programú používajúcich na aktuálnim řadiči. Pokud programy nejde najít, odpojte jedno, alebo více zařízení.

Jinak tě ani tak nemusí zajímat USB rozbočovač, jako spíš USB kontroler. To že v jiných PC pracuje ještě neznamená, že to bude pracovat s tvým USB controllerem. Pokud to lze, zkusil bych snížit nějakou tu kvalitu přenosu a tím zmenšit šířku pásma.
Hardwarová nezávislost znamená, že to neběží na žádném počítači.
MiliNess
Pokročilý