Instalace ovladačů zvuku-

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kladawoe 29. 9. 2010 18:26

Mocr vám všem dankešuju už mi to fakýruje je to pecka zase slyšet ten náhulowej zkuk z pc :-* xD jůůůůpííí jéééé ooOO thx very much
AMD Athlon II X3 3.01Ghz, Gainward GTS 450 512MB, 4GB RAM, 500W, Redstar OEM33, Gigabite, Seagate 500GB 7200ot. ( GTA IV- full hd, medium detail, COD 5 full hd, full detail..)
kladawoe
Junior

Odeslat příspěvekod Hyndasko 8. 4. 2013 17:21

Měl jsem stejný problém s notebookem amilo pro 2000 na konci instalace zvukovky modrá smrt.
Instalovaljsem spoustu ovladačů ale stejnej výsledek.V Everestu mivyjelo že to chce AC97 codek
a chipset od intelu.Na stránkách drp.su jsem zadal do vyhledavače ID zvukovky a našel hromady ovladačů nejen C media,Realtek,ale i via na zvukovku pod stejnýn ID,takže Amilo pro 2000 neobsahovaly stejnej chipset zvukovky ale používaly na jeden tip různý chipsety.Hrůza.Mě AC97 nefungovaly a dělaly neplechu s modrou smrtí na konci instalace tak jsem skusil Vinil AC97 codek
a hle zvukjede takže skusitvechny tři výrobce a jeden bude fungovat.
http://drp.su/drivers/notebooks/?v=Fuji ... =2886&l=en
Hyndasko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Audio01 2. 5. 2014 11:55

Dobrý den, mám stejný problém. Věřím panu oooooooo ale už druhý den nemůžu najít, kde mám zakázat ten UAA ovladač, jak pán radí. Jsem celkem nemotorný v tomhle směru. Asi jsem udělal tu chybu, že jsem přeinstalovával všechny ovladače. Ta zvukovka se musí napřed asi odinstalovat, ted mi to nejde no. Tak mi prosím poraďte, kde zakážu ten UAA driver, googlil jsem to a někdo psal ve správci zařízení/ systémová zařízení ale tam žádné UAA v názvu driverů nevidím.

edit. ovladače jsem instaloval z originálního cd (co jsem dostal s notebookem) a s instalováním OS s ovladači z cd nebyl žádný problém. Takže chyba je někde v pc. Zkoušel jsem také z oficiálních stránek instalovat ovladače (realtek). Nechci zkoušet všechno, co kde píší, nechci si to zahltit ještě víc.
Audio01
Kolemjdoucí

Předchozí stránka