Hromadne zrusenie kopirovania suborov s rovnakym nazvom

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod Kniter 24. 8. 2012 22:11

Zdravim. Mam problem ako jednoducho vyriesit kopirovanie rovnakych suborov.
Mam zalohu vyse 30 dvd zo stareho disku. Disk je mrtvy. Prve dvd som skopiroval na HDD.
pri kopirovani druheho casto vypisuje ze uz zlozka z rovnakym nazvom existuje.
Mam moznost kliknut:
ANO - (Prepisat zlozku novou zlozkou)
ANO VSEM - (ak sa vyskytne aj dalsia duplicita, tak ju prepisat automaticky)
NE - (Nechat povodnu zlozku)
STORNO - (zrusit, kopirovanie)

Mam na pozadi pustenu hudbu a otvoreny internet a nevsimnem si vyskakujuce okno s otazkou ani zvukovu informaciou. Potom sa prestane kopirovat a stracam cas.
Aj ked si toho vsimnem na hlavnom panely, tak musim na to kliknut a potom na NE.
A niekolko krat za minutu sa to vyskytne.

Moznost NE VSEM tam nieje. Prepisovat ich nechcem, lebo na tych prvych dvd mam novsie subory a na prepisom by som ziskal starsie subory. Ale niektore subory su na starsich dvd a na novych nie. Neviem ci sa da hromadne zrusit kopirovanie duplicity.
Dakujem za odpovede.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Junior

Odeslat příspěvekod eINSTee 24. 8. 2012 22:36

No v zasade mas 2 moznosti.

1. Zacat kopirovat od najstarsieho DVD a tym padom mozes dat "prepisat vse"
2. Pouzit iny suborovy manazer ako windows explorer. Asi taky zazity standard je Total Commander. Tam je pri kopirovani moznost "Ne pro vsechny"
ACER Aspire 5520G
AMD Turion64X2 TL60, 2GB Ram, 250GB HDD, GF 8600M GS 512MB
eINSTee
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 24. 8. 2012 22:54

dik, tak to by ma nenapadlo vyskusat total comander. Explorer ma take privetive prostredie, ze som si nan zvykol. Zapinal som ho len na zlozitejsi operacie. Zajtra to vyskusam. Prepisovanie zbytocne spini disk.

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Junior

Odeslat příspěvekod firefoxik 24. 8. 2012 23:00

Toz to pouzij nejaky souborovy manazer, TotalCommander napr., tam je volba "Prepsat pouze starsi" a vali to dal...
firefoxik
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 25. 8. 2012 09:19

Tak to je super.

Este by som potreboval skopirovat rovnake zlozky s inymi subormi. Ked som davnejsie kopiroval fotky, tak pri fotke z rovnakym nazvom sa to spyta tiez a ked klinem NIE, tak ju aj tak zkopiruje a za nazov da do zatvorky cislo kopie.

Mam vela zloziek z rovnakym nazvom a v kazdej s ine subory. Dam v exploreri ctrl+A/na liste upravit/kopirovat do zlozky. Dobre by bolo, keby sa aj tie podzlozky z dvd2 skopirovali do tej istej zlozky v PC, kde su uz rovnake podzlozky z dvd1. A mali by v zatvorke kopia. Neskor by som upravil nazvy zloziek. Lebo aj ked su tie zlozky rovnake, v kazdej su ine subory.

Napr mam na dvd1 zlozku "Foto chata", kde su fotky z 2009 aj 2010 kde som len s rodicmi, a na dvd2 "Foto chata", tiez 2009 a 2010, kde som aj s dalsimi ludmi.

Triedit to hned pri kopirovani to by som sedel u PC 6 hodin. Ja dam kopirovat a idem sa napr najest, dat pradlo do pracky, poliat kvety atd...

Totalcomander musim este tiez nainstalovat, lebo som ho mal len na starom HDD.

Kniter
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 25. 8. 2012 12:31

Původní dotaz: Ne pro všechny v Exploreru v XP funguje tak, že zmáčkneš klávesu Shift (nebo CTRL, už si nevzpomínám) a klikneš na Ne.
vladimir
Expert