Instalace XP home pouze vždy jenom část

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Jose5 20. 8. 2014 10:35

Ahoj,
Děti mají PC s XP home, hrají tam jenom hry a něco zvorali a PC začal zlobit.
Chtěl jsem udělat novou instalaci, dám spustit z CD, instalace naběhne, proběhne vše v pořádku až když po zformátování se to restartuje a tady je ten zádrhel, po restartu se to samo vrátí na začátek a zas to jede znovu. Zkoušel jsem několik orig. CD s XP, u všech to dělalo stejně, dal jsem i jinou mechaniku, ale tu mě zas PC nevidí. Už jsem přeinstaloval hodně PC, ale toto se mě nikdy nestalo.
Prosím co s tím, nebo co udělat. Na rady typu odnést do servisu nepotřebuji, na to dokážu přijít i sám.

Děkuji Josef
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod eLzyx 20. 8. 2014 10:50

po zformátování disku by mělo proběhnout zkopírování potřebných instalačních souborů z CD na HDD. Proběhne?
Následuje programem vyžádaný restart s odpočtem. Nebo je ten restart u tebe samovolný?
Pak buďto PC začne bootovat z disku, nebo CD, podle toho co máš nastavené v BIOSu.
Pokud se ti opět načítá instalace z CD, vlez do BIOSu a nastav si bootování z disku ...
eLzyx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jose5 20. 8. 2014 11:02

Píše to, že to kopíruje soubory na disk, po zkopírování pokračuje až do vyžádaného restartu s odpočtem, provede restart a vrátí se k instalaci zase z CD, naskočí tam že libovolnou klávesou spustím instalaci z CD a tak to jde stále dokola, ikdyž tou klávesou nic nepotvrdím, tak stejně samo spustí.
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod eLzyx 20. 8. 2014 11:11

jo, to je správně ... vlez do BIOSu a přenastav si bootovací pořadí. První HDD.
Až Visty měly hlášku "press any key to boot from DVD ..."
eLzyx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jose5 20. 8. 2014 19:53

Povedlo se Děkuji
Jose5
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků