Straší mě modrá smrt

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Zive.cz 7. 4. 2005 19:20

Velmi často se mi ve Windows objevuje tzv. modrá smrt. Prý mám vadné paměti - jak je mohu otestovat?
Zive.cz
Junior

Odeslat příspěvekod ewing 9. 4. 2005 17:14

memtest. je to iso image ktory najdes na webe. staci trocha googlit
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod bigdoc 11. 4. 2005 10:44

Zive.cz píše:Velmi často se mi ve Windows objevuje tzv. modrá smrt. Prý mám vadné paměti - jak je mohu otestovat?t/quote]

ale musíš taky napsat, jaká Windows. Třeba jestli máš Windows 3.0, tak ti žádný memtest nepomůže :-))
bigdoc
Junior

Odeslat příspěvekod cache 11. 4. 2005 14:52

bigdoc píše:
Zive.cz píše:Velmi často se mi ve Windows objevuje tzv. modrá smrt. Prý mám vadné paměti - jak je mohu otestovat?t/quote]

ale musíš taky napsat, jaká Windows. Třeba jestli máš Windows 3.0, tak ti žádný memtest nepomůže :-))-/quote]

Spominany memtest je bootovacie cd nezavisle od systemu, takze ak ma zle pamate pomoze.
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod foltyn 11. 4. 2005 19:01

cache píše:
bigdoc píše:

ale musíš taky napsat, jaká Windows. Třeba jestli máš Windows 3.0, tak ti žádný memtest nepomůže :-))-/quote]

Spominany memtest je bootovacie cd nezavisle od systemu, takze ak ma zle pamate pomoze.
no rekl bych ze to takhle nemyslel :wink:
foltyn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hlinik 12. 4. 2005 02:20

Především memtest stáhneš třeba ze Slunečnice jako .rar archiv,za další nepíšeš nic o konfiguraci tvého systému,verzi ovladačů apod.A už vůbec nenapíšeš co hlásí modré okno,jak potom chceš radu,hrome vždyť to jsou pravidla nového fóra,vidím že tady na to oprátoří taky kašlou,takže se to zvrtne do formy živě.No ta živě ještě před pár lety bývala vynikající,dnes je tomu už jinak,bohužel!!
hlinik
Junior

Odeslat příspěvekod root 12. 4. 2005 08:33

Lol, modra smrt ? nainslauj si linux a mas po problemu :)
root
Junior

Odeslat příspěvekod cache 12. 4. 2005 08:53

root píše:Lol, modra smrt ? nainslauj si linux a mas po problemu :)

Toto si si mohol odpustit. Zaprve je to offtopic, za druhe je to vyzyvanie na flame, a za tretie - imho ak su zle pamate bude aj linux tuhnut jedna radost..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 12. 4. 2005 08:55

good vtip :lol: jinak neschopný uživatel, nebo uživatel s vadným a nekompatibilním hw má problémy všude... asi tak
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod [ELITE]Roger 12. 4. 2005 08:58

cache píše:

Toto si si mohol odpustit. Zaprve je to offtopic, za druhe je to vyzyvanie na flame, a za tretie - imho ak su zle pamate bude aj linux tuhnut jedna radost..
Sam pouzivam Linux, no suhlasim s cache - rada co dal root je o nicom, dotycnemu nepomoze s problemom, zbytocne rozputava vasne a svedci o rootovi, ze ak nahodou naozaj pouziva Linux, nie je to z dovodov jeho vyhod, ale ze 'root' xce vyzerat ako in a tazky haxor.
Well, funny lazy man
[ELITE]Roger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod foltyn 12. 4. 2005 09:05

to bude mit kernela panicem, takze si moc nepomuze :D
foltyn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Clarke 12. 4. 2005 10:17

otestuj si pameti Memtest86
http://www.memtest86.com/

zjistis zda ma nedary nebo ne
Software is like sex, it is better when it is free...
Clarke
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 12. 4. 2005 12:24

foltyn píše:
to bude mit kernela panicem, takze si moc nepomuze :D

prosím ??? :)
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod lama(smazano) 14. 4. 2005 21:47

Dela mi to to samy-modro a pise to:byl zjisten problem a windows byly vypnuty pokracujte takto-novy BIOS nebo test mezipameti nebo vymena ovladacu--(hodne strucne)--vsechno sem zkusil a nic.Mam windows xp a dela mi to klidne 5x do hodiny...PLEASE poradte
lama(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod root 16. 4. 2005 12:59

Tak jak je videt tak widlari tyhle vtipy nechapu :) dobre sem se zase jednu zasmal, ovsem nebyl to duvod k flamu :)
root
Junior

Další stránka