Jak obejít chybu v taskbaru

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Quiark 12. 4. 2005 16:31

Zdravím, běžně používám Trillian (IM klient) a taky mám nastavený Pruh úloh (taskbar) tak, aby se automaticky schovával.

Když mi přijde zpráva, okno se zprávou začne na taskbaru blikat (tak je to správně). Problém je ale v tom, že si zprávu přečtu a chci přepnout zase do aplikace, kde jsem pracoval. Taskbar ale způsobí, že to okno zase začne blikat, i když nic nepřišlo a musím přepnout zase zpět :(

Kdo nezažil, nevi, ale je to strašnej opruz.

btw... slyšel jsem že je to chyba windows

Neřešil někdo podobný problém?
Ha!
Quiark
Junior

Odeslat příspěvekod Howard 12. 4. 2005 16:56

Jo, to znam, ale vubec mi to nevadi. Takze jsem to neresil. A to nemam schovavaci taskbar.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Quiark 12. 4. 2005 17:01

Když nemáš schovávací taskbar tak to samozřejmě nevadí :) Jenže já přes ten svůj obrovskej taskbar nevidim na nic jinýho, když se nechce schovat (páč na něm cosi bliká) X-(
Ha!
Quiark
Junior

Odeslat příspěvekod Howard 12. 4. 2005 17:19

Jo takhle. A proc pouzivas schovavaci taskbar? Ja jsem ho driv taky pouzival, ale cim dal tim vic to pro me byl opruz.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Quiark 12. 4. 2005 20:16

Protože můj monitor neumí při 85 Hz větší rozlišení než 800x600 a momentálně se mě nechce kupovat si monitor. A taky proto, že na tom taskbaru mam tři řádky na programy + jeden řádek ikonek (QuickLaunch) což je už docela dost na to, aby to pořád zabíralo místo.

Uvažuju o alternativním shellu...
Ha!
Quiark
Junior

Odeslat příspěvekod fatman 13. 4. 2005 09:34

Jo, mám podobný problém v práci - aplikace na taskbaru bliká, dokud se do ní nepřepnu znovu a někam nekliknu myší - a dělá to zpravidla po uzavření dialogu. Ale dělá to jen ta jediná, takže je spíš chyba v ní.
fatman
Junior