Zamrznání systémové lišty

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Kuky 17. 4. 2005 12:15

Občas se mi stává, že mi zamrzne systémová lišta. Plocha funguje, ale pokud se má něco na liště zobrazit, tak se to rozběhne se to až všechno najednou za nějakou chvíli.
Nevíte co s tím?
Avast a ad-aware nic nenašli
Kuky
Junior

Odeslat příspěvekod mbing 17. 4. 2005 12:30

Zkus přes Ctrl+Alt+Del (jen jednou!) zavřít explorer.exe a znovu ho otevřít.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kuky 17. 4. 2005 12:43

[quote="mbing"]Zkus přes Ctrl+Alt+Del (jen jednou!) zavřít explorer.exe a znovu ho otevřít.[/quote]

to mam pokazdy ukoncovat explorer? Jak ho mam asi ukoncit, kdyz se nepusti ani spravce uloh? :(
Kuky
Junior

Odeslat příspěvekod P800 17. 4. 2005 12:49

Systémová lišta většinou nezamrzá, ale zamrzá aplikace která visí v Systrayi.. prověř co Ti tam blbne
P800
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 17. 4. 2005 13:16

Pokud se ty nespustí ani správce úloh, tak tam máš z Netu nějaký svinstvo ...
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod mbing 17. 4. 2005 16:15

To je fakt divny, spravce uloh se musi vzdy zobrazit!
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Redneck 20. 4. 2005 06:47

Něco podobného dělalo i kolegovi. Zkus si stáhnout třeba Spy Sweeper a proskenovat PC. Kolegovi za to mohl spyware v PC, ale nemusí to být tvůj problém
Redneck
Junior

Odeslat příspěvekod bigdoc 20. 4. 2005 08:25

Kuky píše:Občas se mi stává, že mi zamrzne systémová lišta. Plocha funguje, ale pokud se má něco na liště zobrazit, tak se to rozběhne se to až všechno najednou za nějakou chvíli.
Nevíte co s tím?
Avast a ad-aware nic nenašli-/quote]

Tak si pusť Task managera předem, a když ti zmrzne lišta, tak odstřeluj jednotlivé úlohy (ne explorer); metodou pokus a omyl možná najdeš, co ti to dělá. Tuhle věc pak odinstaluj, nebo ji zruš z programů, které se ti načítají po startu počítače. Taky se podívej, co ti žere paměť, systémové zdroje atd., může tam být nějaké svinstvo.
bigdoc
Junior

Odeslat příspěvekod Iol 20. 4. 2005 08:50

Byt tebou bych si testnul pameti... nemusi to byt nutne SW zalezitost.. teda nepises jak dlouho ti to dela ani nic konkretnejsiho o zeleze...
Go go, google...
Iol
Junior

Odeslat příspěvekod boban 22. 4. 2005 15:44

Mě zamrzá systémová lišta když vyvolám klávesovou zkratkou nastavenou na zástupci program. Tak pokaždém třetím pokusu je na 10s nepoužitelná. Nevím proč, dělám mi to na více pc s win xp.
- čas neexistuje -
boban
Junior