WinXP - integrovaný šetřič

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Eva_M 24. 4. 2005 23:16

Ahoj lidi, jaké zkušenosti máte s tím předinstalovaným šetřičem ve Windows XP? Jako spořič zvolíme "obrázky", nadefinujeme složku s požadovanými obrázky atd. Funguje nám to, ale trošku to zlobí. Máme nastavený interval pro střídání 10 sec., ale některé obrázky jen rychle probliknou, jiné se zase opakují příliš často. Očekávala jsem, že se obrázky budou střídat po řadě - třeba podle abecedy nebo času vytvoření, a hlavně že všechny obrázky budou vidět stejnou dobu. V nastavení moc možností není :| Není to nic důležitého, ale kdybyste někdo věděl radu, potěšíte nás. Díky :wink:

PS: My známe řešení jen pomocí free SW firmy Joeltechnologies - Picture and Sound Show. Vytvoříme s tím vlastní SCR, který funguje spolehlivě, ale vytváří to v PC zbytečně velké soubory = vpodstatě to do sebe zkopíruje požadované obrázky a pak si s nimi hospodaří samo.
Pravidlo č.1: Netrapte se kvůli maličkostem !
Pravidlo č.2: Všechno jsou maličkosti !
(R.Eliot, kardiolog)
Eva_M
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 25. 4. 2005 15:19

Me jde dobre. Mam nastaveny 7 vterin a efekty pri prechodu. Asi mate v ty slozce malo obrazku a stridaji se nepravidelne :-B
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Eva_M 25. 4. 2005 15:33

Mobil-man píše:Me jde dobre. Mam nastaveny 7 vterin a efekty pri prechodu. Asi mate v ty slozce malo obrazku a stridaji se nepravidelne :-B


Efekty při přechodu nemám nastavené. Obrázků tam mám myslím docela dost - asi padesát :-) Pravidelné či nepravidelné střídání se žádným nastavením ovlivnit nedá, ne?
Pravidlo č.1: Netrapte se kvůli maličkostem !
Pravidlo č.2: Všechno jsou maličkosti !
(R.Eliot, kardiolog)
Eva_M
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 25. 4. 2005 15:45

Ne neda.
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Quiark 25. 4. 2005 22:26

Taky používám. Ve složce (a podsložkách) mám asi 1000 fotek, bez přechodů a mám povolené přepínání obrázků pomocí klávesnice.

Odhadem bych řekl, že tam ty obrázky zůstávají zhruba stejně dlouho.
Ha!
Quiark
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků