Vzdalena plocha

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Dony 10. 5. 2005 09:06

CTRL+ALT+END -> Shutdown, nebo prikaz shutdown z prikazove radky :wink:
Dony
Junior

Odeslat příspěvekod x-father 10. 5. 2005 09:49

Ja sem si taky vyrobil ze staryho mobila zapinani. Stacili na to dva tranzistoty a 3 rezistory. Po prozvoneni PC zapne a muzu se na nej hlasit. Zkousel jsem Radmina, ale postupne jsem zjistil, ze ma sve nevyhody - ma vetsi naroky na prenosovou kapacitu a tak snaz zatuhne nez VNC - pokud na cilovem PC neco bezi (DC++)... Taky z nejakeho duvodu na dalku nezobrazoval polopruhledne aplikace - mam plugin ve winampovi, tekze za nim videt plocha a RAdmin ho neukazal vubec, i kdzy tam byl. To same s malym polopruhlednym grafem Net activity diaghramu, ktery me v rohu ukazuje datove prenosy. Navic je placeny. Postupem casujsem tedy presel na VNC - ma taky sve nevyhody - nekoduje prenos a neumi napojit disky, ale to jsem vyresil nainstalovanim FTP serveru na PC a v pripade ze potrebuji disk, tak se napojim treba pres TotalCMD. Velkou vyhodou je, ze VNC nepotrebuje zadny soft - dokaze se napojit jen i IE nebo treba Mozilly - staci aby na pc byla Java - do prohlizece napisete IP PC a jede to. Vypnout PC muzu na dalku - kliknu na STAR a vypnout :-) Taky to dokazu tim mobilem, ale to nepouzivam, aby nedoslo k vypnuti omylem, ale to by nemelo, pac na tom mobilu filtruji volani podle cisla a z ciziho by to neslo.

Co se vzdalene plochy tyce, tak ne jednom PC s např win 2003 server muze byt prihlaseno v jednu chvili nekolik uzivatelu a kazdy si dlela sve.
ABEL: všichni, kdo odmítají vzít si mé názory za své, jsou idioti.
x-father
Pokročilý

Předchozí stránka