nLite-kde je schovaný ovladač pro NE2000(obecný)?

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ES0 24. 5. 2005 02:15

rád bych odstranil všechny win ovladače, ale potřebuji tento jediný
PCMCIA Ethernet adaptér kompatibilní s NE2000(obecný) a netuším pod jakou nabídkou v nLite(0999bi-1) se skrývá, namátkou jsem to zkusil 2x a už se mi to instalovat znova nechce,
jde o to, že originální ovladače od výrobce mi nefungují a když nechám všechny ovladače v instalačce tak to je navíc cca 70MB zbytečných
prosím vás, kdo to ví?
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olihen.beznadeje 24. 5. 2005 07:56

Bude-li důstojník přistižen, jak očichává sedlo rotopedu v dámské tělocvičně, bude propuštěn bez soudu.

:-)

p.s. sorry za OT
Oliheň Beznaděje.
olihen.beznadeje
Junior

Odeslat příspěvekod ES0 24. 5. 2005 14:58

Tak jsem zkusil očichat ty dámské rotopedy a problém přesto přetrvává. Jak je to možné? :shock:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 25. 5. 2005 11:21

sorry, že to zase hážu nahoru(už je to naposled),
já vím, že by to byla sakra velká náhoda, kdyby měl někdo úplně stejnou síťovku a náhodou zkoušel ořezat win nlitem, ale ušetřilo by mi to hodně času zkoušením, když se nikdo nenajde-nevadí, budu to holt nějak muset vyzkoušet... :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M$ 26. 5. 2005 02:09

je sice hezky ze si nasel tenhle soft, ale tusis vubec jak funguje ???
pokud chces odebrat vsechny ovladace, tak to je polozka Drivers (ovladace), problem je v tom, ze vzdycky odebyras nejakou skupinu jako celek (napr. grafiky, sitovky, tiskarny, apod.)
takze ty mas jedinou moznost - odebrat vsechny skupiny mimo sitovek a este pozor abys nezrusil i sitovy sluzby :!:

dalsi moznosti je upravit si CD rucne, je to prace, ale vysledek je uzasnej (dodas upravy registru, novy ovladace, upravis nastaveni, apod....) pokud bys potreboval nejaky info tak ho dodam odpoledne
M$
Junior

Odeslat příspěvekod ES0 26. 5. 2005 09:07

hele, vsechny drivery krom tohodle jsem tam dal svoje a NEodebrat sitovky jsem samozrejmne zkousel, ale i tak byl pryc...
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M$ 26. 5. 2005 20:29

tak uz sem tady...
abych se priznal tak s N-lite sem naposled delal nekdy loni v zari s verzi 0.98.x,vcera sem chtel zkusit N-lite, ale nemuzu najit instalacku >:-[] takze s N-litem ti asi moc neporadim :cry:
ale moh bys zkusit tohle - unattended.msfn.org pripadne oba postupy zkombinovat
mne vyhovujemi vic nez N-lite, tady vim co se deje a upravuju a aktualizuju... proste sqwely
zpatky k tvymu problemu - zkus se pod woknama mrknout na nazev souboru ovladace a ten pak hledej na instalacce BTW nepotrebujes este nejaky ovladace chipset, sbernice ???
este bys moh zkusit - jdeboeck.msfnhosting.com tam je navod jak orezat instalaci mino jinyho tam je "DRIVERS! Network Adapters.cmd" tam zkus najit tvuj ovladac a k nemu ten spravnej *.inf

Zdar a silu
M$
Junior

Odeslat příspěvekod ES0 26. 5. 2005 22:09

dik za ty linky, projdu s dam vedet...
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků