Problém s cd jednotkami

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ElCon 29. 5. 2005 20:18

Mám menší problém ... z důvodů přechodů na novější verzi programu Daemon Tools a posléze jeho odstranění a znova přechod na prog. Virtual Disk [pro TC] mám teď v "Tento počítač" dvě neodstranitelné subtituovaný cd jednotky ... když je norm. přes "správce zařízení" odeberu, po restartu jsou tu zase ... prostě se tam furt zavádí a já nevím odkud ... pls. poraďte ... Daemon už nainstalovat pro jistotu ani nejde ... i když je po něm prázdno ... nevím co s tím ... dík
wAr3z. p0m0zT3 v b0jI, kT3rý j3 zDáNliVě pR0hRaNý
ElCon
Junior

Odeslat příspěvekod .: Kralik :. 29. 5. 2005 20:30

Jo ... ja sem na tom uplne stejne. Taky mam neznicitelnou cd-romku a nevim co stim. Radte!
Zlodeji od nas chteji penize nebo zivot, zeny chteji oboji...
.: Kralik :.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cache 29. 5. 2005 20:46

No ja mam jednu radu, co by mohla pomoct, ale je to len take barlovite riesenie.. Jednoducho nastavte tu mechaniku v Device Manager-i na disable (t.j. nachadza sa tam ale nepouziva sa) a restartnite.. Mala by zmiznut s pomedzi diskov, ale ostane v Device Manageri ako Disabled..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ElCon 30. 5. 2005 13:46

cache píše:No ja mam jednu radu, co by mohla pomoct, ale je to len take barlovite riesenie.. Jednoducho nastavte tu mechaniku v Device Manager-i na disable (t.j. nachadza sa tam ale nepouziva sa) a restartnite.. Mala by zmiznut s pomedzi diskov, ale ostane v Device Manageri ako Disabled..

Mno ... dík ... ale to moc neřeší náš problém ... ale jako prozatimní řešení ok ...
wAr3z. p0m0zT3 v b0jI, kT3rý j3 zDáNliVě pR0hRaNý
ElCon
Junior