Co říkáte na nově zavedené povinné ověřování legální kopie?

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod hojmen 1. 8. 2005 21:19

Nevím jakou mám verzi Win,ale pořád mi Update funguje a zrovna legalní Win nemám :D
hojmen
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fisco 2. 8. 2005 07:58

hojmen píše:Nevím jakou mám verzi Win,ale pořád mi Update funguje a zrovna legalní Win nemám :D:/quote]

Jedna vec jsou kriticke aktualizace a druha ostatni zaplaty a vylepseni Windows a jeho soucasti...
Pozdeji vsak budou blokovany i kriticke aktualizace a pry je v planu dokonce blokovat nelegalni kopie na temer znehodnocujici verzi...
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis obsahující nepovolenou reklamu.
Fisco
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod schm20 2. 8. 2005 08:09

vše v pořádku já jsem pro zničení nelegálních kopií
schm20
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jolly.sk 2. 8. 2005 23:00

Ono by to asi sedelo takto viac: Kúpiš Fábiu, po záruke sa ti posere motor, vymeníš a už nikdy nenaštartuješ. Tak kúpiš novú Fábiu, po záruke sa ti posere motor.... A ž sa jedného dňa prebudíš a v garáži samé Fábie s *****ým motorom :D :D :D :D
jolly.sk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Artificial Intelligence 3. 8. 2005 19:13

jolly.sk píše:Ono by to asi sedelo takto viac: Kúpiš Fábiu, po záruke sa ti posere motor, vymeníš a už nikdy nenaštartuješ. Tak kúpiš novú Fábiu, po záruke sa ti posere motor.... A ž sa jedného dňa prebudíš a v garáži samé Fábie s *****ým motorom :D :D :D :Dr/quote]


No to by bylo ..
az na to ze Windows si koupit nemuzes
Artificial Intelligence
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BubaK.CZ 5. 8. 2005 17:15

z ms je mě čím dál tím víc na blití . jaký hry jedou na linuxu?
BubaK.CZ
Junior

Odeslat příspěvekod jirka47 5. 8. 2005 20:24

Je to všechno otázka peněz a priorit. V práci máme chlápka, který si koupil auto za 300 tisíc (a každýmu zdůrazňuje kolik na koupi ušetřil). Ten samý člověk si každý den přelévá 3 sodovky do lahve, kterou si nosí domů. Dělá to aby rodina ušetřila. Než něco koupí tak dlouho s každým polemizuje, jestli by to nešlo levněji a pak, pokud se mu zdá, že málo ušetří, tak to prostě nekoupí. Takový člověk by si nekoupil Windows i kdyby stály 1Kč, když by měl možnost je získat zadarmo. Ušetřil by totiž jednu korunu. A přitom si koupí auto, stereo video ...

Podle mě jsou lidi, kteří si Windows koupí, protože je to pro ně samozřejnost.
Jsou taky lidi, kteří v sámošce nekradou, i když se zrovna nikdo nekouká, protože jsou tak vychovaný a taky by se hanbou propadli.
Ale na druhou stranu jsou lidé, kteří vidí příležitost, tak ji prostě využijí. A je jedno, jesli jsou to cikáni, kterým se nechce dělat, nebo mediální hvězdy, či bohatí podnikatelé.
Někdo je poctivý a někdo hrabe. A je jedno jestli má miliony. Je ale samozřejmné, že nedostatek peněz svádí k vyšší motivaci.
jirka47
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stibi 5. 8. 2005 20:32

jirka47 píše:Je to všechno otázka peněz a priorit. V práci máme chlápka, který si koupil auto za 300 tisíc (a každýmu zdůrazňuje kolik na koupi ušetřil). Ten samý člověk si každý den přelévá 3 sodovky do lahve, kterou si nosí domů. Dělá to aby rodina ušetřila. Než něco koupí tak dlouho s každým polemizuje, jestli by to nešlo levněji a pak, pokud se mu zdá, že málo ušetří, tak to prostě nekoupí. Takový člověk by si nekoupil Windows i kdyby stály 1Kč, když by měl možnost je získat zadarmo. Ušetřil by totiž jednu korunu. A přitom si koupí auto, stereo video ...

Podle mě jsou lidi, kteří si Windows koupí, protože je to pro ně samozřejnost.
Jsou taky lidi, kteří v sámošce nekradou, i když se zrovna nikdo nekouká, protože jsou tak vychovaný a taky by se hanbou propadli.
Ale na druhou stranu jsou lidé, kteří vidí příležitost, tak ji prostě využijí. A je jedno, jesli jsou to cikáni, kterým se nechce dělat, nebo mediální hvězdy, či bohatí podnikatelé.
Někdo je poctivý a někdo hrabe. A je jedno jestli má miliony. Je ale samozřejmné, že nedostatek peněz svádí k vyšší motivaci. /quote]


Myslím že toto je skvěle řečeno ...vše je otázkou priorit a peněz
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yarik 5. 8. 2005 20:44

Taky souhlasím s jirkou47 :lol:
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rmk 5. 8. 2005 21:11

No ja som za. Ale...
Raz za rok vymením dosku, HDD a niečo iné, musím vymeniť aj Windows. Dosť to predraží investíciu? Preto radšej Windows nekupovať!
rmk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 8. 2005 22:30

jirka47 píše:Ten samý člověk si každý den přelévá 3 sodovky do lahve, kterou si nosí domů.s/quote]

No jo, některý lidi jsou strašně šetrný. Pracoval jsem s chlapíkem, kterej si vařil kafe z nějaký strašný směsi (sklenice 100 gramů stála někdy v r. 1986 1,30 Kčs) a povídá: "To se po tom zase poseru...". Tak mu říkám "A proč si to vaříte, když víte, že pak máte takovýhle problémy?". A on na to "Přece to nevyhodím, když už jsem si to koupil...".
BTW ty ušetřený peníze mu manželka prošustrovala s milencem :twisted: .
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Artificial Intelligence 6. 8. 2005 09:36

Presne tak je o te te priorite nekdo rekne ze nema penize na Windows ale koupi si pouze pro pohodli veci jako garazove vrata ve kterych v konecnem souctu zaplati treba 100 000 ale bude rikat ze nema penize ostatne to jsem psal v predeslem prispevku. Penize mezi lidmi jsou i PC si mohou dovolit treba za 100 000 ale maji jinou prioritu nez si kupovat pro ne takove zbytecnosti.

Jo tyhle ty setrilky zname. Jen by mu rekl ze ted to auto za 300 000 koupi kdyby pockal za 250 000 jeste navic s ... No proste ti lidi stejne neusetri.
Artificial Intelligence
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 9. 8. 2005 14:39

Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Byte 9. 8. 2005 15:05

Ochrany MS byly prolomeny vzdycky a prolomeny vzdycky budou, nad timhle Bill nikdy nevyhraje.
Byte
Junior

Odeslat příspěvekod rudidlo 9. 8. 2005 15:14

Marsuk píše:Ja si pockam na nove okna.
No ale v těch budeš potřebovat jeden počítač na OS a druhý na zbytek :)
Jsou dva druhy uživatelů počítačů. Ti první o svá data už přišli.
rudidlo
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků