Od té doby,co mám XP SP2 mi Win čas od času natvrdo zamrznou

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Rendy 5. 8. 2005 23:19

Dobrý den..
Mám takový problém- od doby co používám Windows XP s SP2 mi windows čas od času (skoro jednou denně) natvrdo zamrznou a nepomůže nic jinýho než restart. Několikrát sem je přeinstalovával.. dokonce mám nový HDD a furt to samý... už fakt nevím, čím by to mohlo být.. jestli se jim nelíbí nějaký můj hardware nebo už fakt nevim..

// Howard - upraven nazev
Rendy
Junior

Odeslat příspěvekod vilas 6. 8. 2005 00:14

ja jedu na SP1, uplne bez zaplat, komp je 24 hodin denne pripojenej k netu a zadnej problem. pokud ti to predtim s SP1 nedelalo tak jestli nebude problem v tom SP2 :)))
vilas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 6. 8. 2005 00:47

SP2 dělá jen samé problémy. Já to říkám pořád :-B
Vzhledem k nárůstu náctileté pubertální komunity a nedostatku nebo nezájmu správců fóra se již zúčastňuji pouze diskusních vláken na úrovni. Urážlivé a jinak nevhodné příspěvky tedy ignoruji. Děkuji za pochopení.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Geeker 6. 8. 2005 01:24

Blbost mam SP2 uz pul roku a neznam jedinny problem. Doporucuju otestovat pamet sw memtest, Stabilitu CPU Prime95. atd. Pak se da neco vyhodnotit.

PS: ten mem test min 3x dokola. Nejlip pres noc
Geeker
Junior

Odeslat příspěvekod Howard 6. 8. 2005 08:37

Me taky delal SP2 problemy. Donutilo me to u urcitych programu pouzivat jine programy (antivir, firewall, ...) a nektere prestali fungovat (jeste ze mam zalozni win98).
Doporucovali me upgradovat BIOS, ale nenasel jsem zadny novy.

Takze bych doporucil, abyses kouknul, jestli neni nova verze biosu pro tvou desku a mohl bys zkusit upgradovat.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rendy 6. 8. 2005 09:46

Já mám nejnovější BIOS co je k dispozici..
Rendy
Junior

Odeslat příspěvekod yarik 6. 8. 2005 09:57

Instaloval si SP2 jako doplněk nebo komplet XP+SP2,protože v tom je rozdíl.
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Junior

Odeslat příspěvekod Axell 6. 8. 2005 10:55

NO nevím jaký je v tom rozdíl,ale vinou SP2 to nebude.V okolí je dost mašin s XP + SP2 a nikomu to nedělá nic podivného(různý hardware),tedy co by se neobjevovalo i tak.WIN prostě není dokonalý.Ale to tak prostě je.
Třeba hledat příčinu někde jinde.
Axell
Axell
Junior

Odeslat příspěvekod yarik 6. 8. 2005 11:09

No asi jó.Protože jsem to instaloval jako balíček SP2 což = každou chvíli modro,padalo síť.připojení atd.Jak jsem to instaloval jako součást XP jede to bez chyb a stable. :!: :lol:
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Junior

Odeslat příspěvekod Rendy 7. 8. 2005 14:53

Mám to jako doplněk (SP2) ale na ostatních počítačích to tak jede....
udělal jsem si vlastní instalačku Windows a do toho to SP2 dodal, takže sem to instaloval spolu.. :-)
Rendy
Junior

Odeslat příspěvekod Rendy 7. 8. 2005 15:01

zajímavé je, že se to sekne každej den ve stejnej čas... nebo aspoň ted sem si toho všim, protože se mi to ted seklo v 16:03 a na minutu přesně to tak bylo i včera, protože sem měl počítač zapnutej a pak sem přišel domů, bylo to zaseknutý a na hodinách byl čas taky 16:03... fakt to nechápu...
Rendy
Junior

Odeslat příspěvekod Patrix 7. 8. 2005 15:04

Rendy píše:zajímavé je, že se to sekne každej den ve stejnej čas... nebo aspoň ted sem si toho všim, protože se mi to ted seklo v 16:03 a na minutu přesně to tak bylo i včera, protože sem měl počítač zapnutej a pak sem přišel domů, bylo to zaseknutý a na hodinách byl čas taky 16:03... fakt to nechápu..../quote]

:shock: :shock:
:arrow: reinstal bude možná nejlepší volbou :D
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rendy 7. 8. 2005 15:07

Mnj, ale to už sem dělal tolikrát, že to těžko bude tim... navíc mám i novej HDD jak jsem psal... předtim se mi stávalo to samý
Rendy
Junior

Odeslat příspěvekod Patrix 7. 8. 2005 15:09

Rendy píše:Mnj, ale to už sem dělal tolikrát, že to těžko bude tim... navíc mám i novej HDD jak jsem psal... předtim se mi stávalo to samýl/quote]

To je dost divny :| s takovym problemem jsem se setkal poprve takze ti nedokazu pomoct :?
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rendy 7. 8. 2005 15:16

škoda, mám asi zakletej počítač, ale fakt mi to vrtá hlavou, když to je ještě takhle každej den stejný... jako by tam byl nějakej vir na zamrznutí PC v zadanej čas... :-)
Rendy
Junior

Další stránka