Win XP nLite a problem s cestinou

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod BeNiSh 10. 8. 2005 08:51

Madagio píše:Jen bych dodal, že SP2 jsem integroval ještě před použitím nLite.n/quote]

a cim nebo jak si to integroval :?: :shock:

skoda ze nemas ten INI :(
BeNiSh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Madagio 10. 8. 2005 10:01

BeNiSh píše:a cim nebo jak si to integroval :?: :shock:

To je celkem jednoduchý, dělá se to takhle:

c:\XPsp2.exe /integrate:c:\winxp_cd

XPsp2.exe je instalační balík service packu (asi 260MB) a ve složce c:\winxp_cd je zkopírovaný obsah instalačního cd, ale to je asi jasný. Získáš tak obsah instalačního cd s Win XP SP2. Ty jsi integroval ten Service pack při každý kompilaci nLite? Pane jo, to sis pěkně užil :D Tímhle způsobem jde ale integrovat jen Service Pack, hotfixy nee
Madagio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Madagio 10. 8. 2005 20:56

Tak jsem si udělal pár kompilací instalačního cd a podle mě ten problém s češtinou způsobují volby Klasické menu start a Klasický motiv v Bezobslužné instalaci. Když jsem je zaškrtnul, písmo bylo blbý. Když jsem je nechal nezaškrtnutý, tak je písmo po instalaci ok...
Madagio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeNiSh 10. 8. 2005 22:18

Madagio píše:Ty jsi integroval ten Service pack při každý kompilaci nLite?t/quote]

nee... jen pri asi 3 kompilacich, kde sem jako zakladni win pouzil Win XP bez SP :wink: pak sem to dointegroval pres ten nLite :lol:
BeNiSh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sokol xxx 11. 8. 2005 15:45

Na kartě Zobrazení -Motivy použij Aktuální motiv nebo motiv Windows XP potom by měla bejt čeština OK.
sokol xxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BeNiSh 12. 8. 2005 20:10

sokol xxx píše:Na kartě Zobrazení -Motivy použij Aktuální motiv nebo motiv Windows XP potom by měla bejt čeština OK.t/quote]

ty jooo .. ono to vazne zabralo :lol: :D :idea:
sem ti neskutecne vdecnej :wink: az budes neco potrebovat, tak si to kup :twisted: :lol: neee.... vazne ti diky moc, ja hledal chybu v nLitech a ono zabere todle :lol:

evidentne, kdyz zaskrtnu volbu Klasicky motiv v nLite, tak on nastavi fonty s anglickou znakovou strankou, coz pro cz neni nejvhodnejsi :mrgreen:
BeNiSh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Madagio 13. 8. 2005 08:49

Vida, tak jsem měl pravdu s tím, že to způsobuje v nLite volba Klasický motiv. Ale tohle řešení by mě ani ve snu nenapadlo. :shock:
Je to opravdu rychlejší, než vytvářet celý instalační CD znovu. :D
Díky!
Madagio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xfiler 2. 6. 2007 20:14

sokol xxx píše:Na kartě Zobrazení -Motivy použij Aktuální motiv nebo motiv Windows XP potom by měla bejt čeština OK.t/quote]


taky moc dik, mel sem ten samej problem

ale napr. soubor "hosts" je furt ve spatnym kodovani

c:\WINDOWS\system32\drivers\etc\
Xfiler
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BeNiSh 3. 6. 2007 13:10

s hosts sem teda nikdy problem nemel, ale je pravda, ze v poslednich verzich to pomoci skriptu po instalaci kopiruju vlastni hosts :wink:
BeNiSh
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků