Neoficialni Windows XP Service Pack 3 BETA

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod wojta 24. 8. 2005 07:58

Je to problém Windows tuším, že to vzniklo nějakou záplatou. Nejobyčejněji stačí v IE zkopírovat text a vložit ho do wordpadu. Dělá to i na čisté instalaci.
wojta
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raziel 24. 8. 2005 09:04

---> ondratel <--- píše:jen doufam ze uz konecne vyresej problem s fkladanim "áíčíářáé" pred text kopirovany z IE jinam (word, icq...) ...uz tak me dost nastvalo ze uz sp2 tohle neresil... gdys sem se nato ptal na technetu ve wonlajn rozhovoru s nakym sefem ms f CZ na tema sp2 a tak kolem, tak rekl ze na tuhle otazku odpoved nezna... :-/s/quote]


Mě tohle dělá IE pouze při kopírování textu do ICQ, kopírování do wordu apod. je bez problému. Z Opery je v pohodě obojí :D
O SP3 neuvažuju, IE 7 se záložkama mi plně nahrazuje Opera, SP2 mám jen v práci a pár "věcí" mi na něm nesedí, takže doma používám SP1 a jsem spokojenej :)
C2D E6850, Asus Commando, 4x1GB RAM Kingston DDR2 800MHz CL4, Leadtek 8800GTX, Hitachi 320B SATAII a 250GB SATAII, SB X-Fi Extreme Music, CoolerMaster Stacker 832, Seasonic M12, LiteOn SHW-16H5S, NEC AD-7173S, LCD Samsung 205BW
Raziel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomko 24. 8. 2005 09:22

..vzhledem k tomu, kolik lidí má problém právě s XP SP2 a mě to živí, na SP3, pokud přinese uživatelům aspoň to, co SP2, tak se na něj těším :-B
tomko
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 24. 8. 2005 09:40

Ja si radeji pockam na normalni oficialni SP3.

Navic, pokud tento neoficialni balik obsahuje vse, co vyslo od vydani SP2, tak je to uplne zbytecne, vzdyt mame Windows Update. (mozna je to dobre na offline instalace, ale na kompech bez netu jsou maly zaplaty temer k nicemu, staci service pack)
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bajt 24. 8. 2005 09:44

Skoro vsechyn tyto zaplaty se PC BEZ netu netykaji...
Nemá cenu se otacet za tim co bylo, je jen otazkou casu kdy se zdanliva minulost opet obevi pred tebou...
Bajt
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ---> ondratel <--- 24. 8. 2005 10:59

doporucoval bych promazat OT...

Howard: souhlas, na pc kery si nemuzou stahnout nakej balik newim kolik (100) mega je to dobry ale gdo muze je lepsi kazdy druhy utery f mesici nastivit MircosoftUpdate a vosefovat to...

btw. nevite negdo esi to fkladani "áíčíářáé" dela i pri kopirovani textu do mirandy, SIM...?
Taoism: Sh*t happens
Buddhism: If sh*t happens, it isn't really sh*t
Islam: If sh*t happens, it is the will of Allah
Catholicism: If sh*t happens, you deserve it
Judaism: Why does this sh*t always happen to us?
Atheism: I don't believe this sh*t
---> ondratel <---
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod root 24. 8. 2005 11:27

No jako, looool, tady je videt uroven lidi, kteri prispivaji na forum.zive.cz, otresny, zadnej SP3 nebude, k cemu? Za rok konci podpora WinXp, tudis zadny aktualizace, ani zadnej service pack nebude, nechapu, jak nekdo muze verit takovym kecum, btw: ten "vami" uverejnovany SP3 je fake :D
root
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Artificial Intelligence 24. 8. 2005 14:20

root píše:No jako, looool, tady je videt uroven lidi, kteri prispivaji na forum.zive.cz, otresny, zadnej SP3 nebude, k cemu? Za rok konci podpora WinXp, tudis zadny aktualizace, ani zadnej service pack nebude, nechapu, jak nekdo muze verit takovym kecum, btw: ten "vami" uverejnovany SP3 je fake :D

Za rok konci podpora XP ? :)
Artificial Intelligence
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod root 24. 8. 2005 14:35

Jj, vyjdou Windows Vista, a konci popora novejch winXP stary uz dnes na podizm :P
root
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Artificial Intelligence 24. 8. 2005 15:37

root píše:Jj, vyjdou Windows Vista, a konci popora novejch winXP stary uz dnes na podizm :P

ale no tak ... nebudeme strasit lidi ze ?
http://support.microsoft.com/default.aspx?pr=lifecycle
tady mame XP pro :
http://support.microsoft.com/lifecycle/?p1=3223
tady mame XP Home:
http://support.microsoft.com/lifecycle/?p1=3221

Ti co nejvic nadavaji na Win zvlast na nove .. at uz to byly XP ci Vista budou je pak pouzivat jako nic
Artificial Intelligence
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod schm20 25. 8. 2005 06:15

pěkně jsi mu to natřel root at si končí co chce já mám XP a budu mít s nějakou vistou at jdou do prd..le, na co kupovat nový OS který má jen nový vzhled - už XP bylo přeplácaný těmi barvami a vším, ach jo kde jsou ty časy win 9x a 2000
schm20
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yarik 3. 10. 2005 12:56

Windows XP SP3 až po Vistě
http://www.cdr.cz/a/15459
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 3. 10. 2005 13:03

Promazan offtopic. Nyni prosim jiz pouze k tematu.

Tak nainstaloval jste si ho nekdo? Funguje to? Jste s tim spokojeni?
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brbla(smazano) 3. 10. 2005 13:17

Myslíš že jsi se svojí češtinou zajímavý ?
brbla(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eross 3. 10. 2005 13:44

Howarde
-ako vies pisal som jedno ze si pockam na oficialny SP3 od MS,ale zvedavost mi nedala tak som ho instaloval a pravdu povediac nic tam take zaujimave ani nebolo...
-ak si dobre pamatam je tam 30? novych zaplat,ale ktora naco bola to netusim-nedocital som sa este nikde :-)
-inak po nainstalovani ti nikde nevypise ze to je SP3 ako to bolo pri SP1/SP2...
-uz pri instalacii nebolo vidiet co vlastne instalujem :-/
(a ci to prisnieslo nieco pozitivne neviem lebo som na 3den odniesol notebook do servisu aj so SP3)
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků