compress old files

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod j.klem 26. 9. 2005 22:32

ani tady,ani na googlu sem nic nenasel,tak doufam ze mi nekdo zkusenej poradi:
nejakou dobu sem nepouzival disk cleanup. ja vim,chyba prvni.
diky tomu se mi compress old files dostali pres 5 gb,a tahle hloupa utilitka od ms si s tim mnozstvim zkratka neporadi. ja nevim kde ve windowsech(xp pro) se to da odstranit ty slozky,nikde sem to nenasel. jen jak se ty fukce zbavit. coz je sice hezky,ale to sem mel udelat uz daaavno(chyba druha) a neudelal.
zadnej program na cisteni jinej nemam, a rad bych se tech 5 gb zbavil.
vi nekdo jak na to? byl bych srdecne vdecnej pokud nekdo vi(nebo mi da link pokud se to tu uz resilo), abych pak moh regeditem tuhle debilni funkci odstranit jednou provzdy,na coz se strasne tesim.
predem diky.
j.klem
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eross 27. 9. 2005 00:50

1. otvor Start/Spustit/napis regedit
2. Najdi vetvu
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVers i on\Explorer\Volume Caches
3. Otvor zlozku "Compress Old Files"
4. Vymaz vsetky subory v zlozke
5. Zatvor editor registrov (regedit) a restartuj
6. Spust Disk Cleanup
-malo by to pomoct,alebo sa poobhliadni po nejakom tom softe napr. System Lifeguard 2 (shareware)
-nejake to riesenie moze byt este na http://www.support.microsoft.com
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý

Odeslat příspěvekod j.klem 27. 9. 2005 07:50

tim ze v registru smazu volumecaches se muj problem nevyresi,protoze pokud vim,jen to tu funkci vypina,takze neni dostupna. napr v cleanupu. samotny misto to proto neuvolnuje.....

system lifeguard jsem zkousel pred chvili,ma omezeni ten trial kvuli kterymu to neresi skoro nic. byl by dobrej,ale za 30 dolaru za jediny pouzity skoro.... :? ja to pak smazu v tom registru samozrejme,aby to uz nepracovalo,to problem neni. problem je ze nevim jak se zbavit tech 5gb...
j.klem
Kolemjdoucí