Zaplaty pro Windows XP ke stazeni; neoficiální roll-up

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Barbucha 23. 10. 2007 15:29

Většinou platí : "Vidím to na chybu mezi židlí a klávesnicí ..."
Barbucha
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 23. 10. 2007 22:19

Aktualizace FTP - SP4 a oficiální Rollup1 pro české Win2k:

Vím, že se to sem asi nehodí (téma Windows XP), ale pro případné zájemce je na FTP i poslední Service Pack 4 a neoficiální Service Pack 5 (oficiální Rollup1) pro českou verzi Windows 2000. Můžete tedy SP4 a poslední oficiální Rollup1 vydaný přímo M$ použít pro své Windows 2000 a integrovat si je přes nLite, nebo nainstalovat samostatně. Kamarád mne dnes požádal, abych jeho originální instalaci Win2k_SP2 aktualizoval SP4 a Rollupem, tak když už mám k dispozici samostatný SP4 a Rollup1, proč to nezpřístupnit i ostatním.

Kód: Vybrat vše
Hostitel: 195.113.36.36
Jméno: anonym
Heslo: 000010[

Krátké FAQ:
- ne, skutečně není třeba mít starší SP
- Rollup1 samostatně instalovat až po SP4
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JSzu 24. 10. 2007 01:49

Windows XP (KB936357)

Vysla dalsi aktualizace mikrokodu pro Intel.
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=2690495f-c21e-45bc-ae0f-5452b75283d0&DisplayLang=cs Vyzaduje overeni.
JSzu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod B-a-r-t 24. 10. 2007 19:43

Zdravim existuje nějaká kompletní aktualizace od vydání SP2? Potřebuju znova nainstalovat systém a pak udělat komplet aktualizaci poradíte případně jak? Dík
B-a-r-t
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JSzu 24. 10. 2007 20:07

:D :lol: Mam ju v podpise.
JSzu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 24. 10. 2007 21:47

B-a-r-t píše:Zdravim existuje nějaká kompletní aktualizace od vydání SP2? Potřebuju znova nainstalovat systém a pak udělat komplet aktualizaci poradíte případně jak? Díkn/quote]

A o čem se tu celou dobu bavíme? :roll: Poradím, tato skutečnost vyžaduje schopnost čtení. Tuto schopnost ochotně poskytnou šikovní učitelé prvního stupně základních škol. Stojí to za úvahu už jen proto, že absolvování základní školy je v našem státe povinné.
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 24. 10. 2007 22:02

JSzu: V příštím měsící až budou další aktualizace a bude se Ti chtít, použij a aktualizuj prosím balík co je na mém FTP, ať to pak nemusíme zbytečně překopávat. BAT soubor je OK, přidal jsem tam na konec kb888111 a ten druhý (obě CSY verze). Díky, je to ready na úpravy. Pak o5 upload a já to umístím.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JSzu 24. 10. 2007 22:12

OK, ale bude to v RARu (6 MB prece neni takovy rozdil ne? :) )
Naposledy upravil JSzu dne 25. 10. 2007 00:35, celkově upraveno 2
JSzu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod madmike 25. 10. 2007 00:20

Dobrý večer .. po půlnoční seanci .. nemáte prosím někdo aktualizaci KB922120 v CSY (Link Layer Topology Discovery (LLTD) Responder)? děkuji za opověď
madmike
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod madmike 25. 10. 2007 02:03

to jsem našel také, ale nejde mě to stáhnout , mám original xp home edition , ale když to chci stáhnout napíšemito že mám zastaralý Windows Genuine Advantage, ale ten mám stáhnutý přímo ze stránek microsoftu ten poslední co tam je. mají t celé nějaká divné.tuto aktualizaci potřebeji na propojení vist a xpéček.ale jinak děkuji. kdyby ste náhodou měl někdo instalační soubor. prosím pošlete mi ho na email. děkuji.
madmike
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JSzu 25. 10. 2007 02:13

Ted se mi s tim nechce babrat (cti= prepinat do W98 :) )
bud si to najdi pres google, nebo pockej do zitrka :)
JSzu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod madmike 25. 10. 2007 10:35

počkám si, budu rád když mi pomůžeš. já sem to nevygooglil ;)
madmike
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JSzu 25. 10. 2007 17:56

http://uloz.to/67928/WindowsXP-KB922120-v5-x86-CSY.exe
Sorry, ze tak pozde, sem se probudil no :D
JSzu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod B-a-r-t 25. 10. 2007 18:56

Tady nám někdo pojedl vtipné kaše.....vím o čem se tu píše frajere. Myslel sem jestli to neexistuje v jednom souboru.
B-a-r-t
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka