Windows Genuine Advantage -zjištěna neleg.kopie

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod JIV 27. 4. 2006 20:00

hmm sranda setci to dostali len ja ne .. a ne ze by som mal legal ale corporate asi isti
All living things must eat.
As I have said, all living things must eat.
Podpora X
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JIV 4. 5. 2006 20:39

hmm tak neisti :D prislo a unlockerom aj odislo :D muhahaha
All living things must eat.
As I have said, all living things must eat.
Podpora X
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 20. 5. 2006 16:29

JIV: ako si to spravil s Unlockerom? napis mi SZ prosim ta
Andrew-DC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cicous 20. 5. 2006 16:40

DELL XPS 1645 STUDIO i7 4GB RAM 500GB ,ASUS 1005PR HD NETBOOK ATOM 1.6Ghz ,N8,SE k850i ,Panasonic X800
cicous
Junior

Odeslat příspěvekod LeClair 31. 5. 2006 20:28

Nevite jak to udelat na Office 2003 aby slo updatovat.. ? Uz to zapnuli take.
LeClair

Odeslat příspěvekod markonix 1. 6. 2006 06:05

Initializing installation... done!
Installing Windows Genuine Advantage Notification (KB905474) (update 1 of 6)... failed!
Installing Slovak Interface for Windows Movie Maker (Version 2.1) (update 2 of 6)... done!
Installing Windows Malicious Software Removal Tool - May 2006 (KB890830) (update 3 of 6)... done!
Installing Slovak Interface for Windows Media Player Series 9 (update 4 of 6)... done!
Installing Security Update for Windows XP (KB896422) (update 5 of 6)... done!
Installing Security Update for Windows XP (KB899587) (update 6 of 6)... zujimave že práve táto záplata sa nenainštalovala, a to sa nestalo poprvé :lol:

asi mám šťastie alebo čo
HP Pavilion G7030
Procesor Intel Pentium Dual Core
Frekvence procesoru 1,6 Ghz
Úhlopříčka LCD 15,4
Rozlišení LCD 1280x800 (WXGA)
Typ LCD lesklý
Velikost operační paměti 2048 MB
Windows Vista Home Premium
markonix
Junior

Odeslat příspěvekod jaccub 8. 10. 2006 18:19

tak mam v systemu opet tento vir od MS a tentokrat se ho nemuzu zbavit normalnim zpusobem, tedy aby to slo normalne odinstalovat, takze se ptam co mam delat?? jak se toho mam zbavit.
stranky ktere tady sou uvedeny mi nefungujou, takze co teda??
jaccub
Junior

Odeslat příspěvekod Trashman 8. 10. 2006 18:24

Tohle bylo v diskuzi:

Odstranění programu Windows Genuine Advantage Notifications
Klepněte na tlačítko Start
Klepněte na Spustit
Zapište regedit a klepněte na OK
V registru vyhledejte větev
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ Uninstall\WgaNotify
V pravém okně změňte hodnotu pro NoRemove (klepněte pravým tlačítkem na tento klíč a vyberte Změnit) a zapište 0.
Zavřete Registr
Spusťte Přidat/Odebrat programy a Windows Genuine Advantage Notifications (KB905474) lze nyní již odinstalovat
Trashman
Junior

Odeslat příspěvekod jaccub 8. 10. 2006 20:23

v ty rychlosti jak sem to procital, sem si toho vubec nevsiml, takze diky a omlouvam se za zbytecnej prispevek :oops:
jaccub
Junior

Odeslat příspěvekod jaccub 8. 10. 2006 20:52

takze sem vyzkousel zmineny postup, ale moc mi to nepomohlo, ted uz se mi objevila moznost odebrani, ale bohuzel to nemuzu odebrat, protoze mi to pise, ze "pri pokusu odebrat .... doslo k chybe, K polozce nemate pristup"

takze co ted???
jaccub
Junior

Odeslat příspěvekod Genie 9. 10. 2006 07:49

Opet mi to pise, ze k danemu souboru nemam pristup, at zadam prikazovy radek programu...
Genie
Junior

Odeslat příspěvekod cabaczech 9. 10. 2006 09:50

K odstranění nejnovější verze WGA viru není cesta zrovna lehka....ale trvalo mi to asi pul hodky, kdyz sem to vysvetloval naprostymu lamakovi....v novy verzi se musí přepsat i soubor wgalogon.dll (+legitcheckcontrol.dll a wgatray.exe) v system32, potiz je v tom, ze ve woknech se vam to nepodari, protoze tato knihovna je nactena v pameti v jednom systemovym programu, ktery nelze vypnout a nepomuze ani nouzovy rezim....nicmene staci logicky uvazovat! Po uprave funguje vse jak ma....
cabaczech
Junior

Odeslat příspěvekod jaccub 9. 10. 2006 12:03

kdyz nefunguje ani nouzovej rezim tak co teda?? me nejak nic moc nenapada, prozradis teda jak na to??diky
jaccub
Junior

Odeslat příspěvekod sun_li 9. 10. 2006 12:37

No bud to zkusit v dosu nebo vytahnout trebas PeBuilder:-)
sun_li
Junior

Odeslat příspěvekod cabaczech 9. 10. 2006 12:48

....samozřejmě v DOSU....jenže obyčejná startovací disketa nepomůže, pač máš systémový disk nejspíš v NTFS....takže si stahni utilitku NTFS4DOS ze stahuj.cz....pak vytvoř startovací disketu (při volbě formátovat disketu zatrhneš vytvořit startovací disketu, nebo tak něco, teď to nemůžu říct naprosto přesně, to snad ale zvladneš, ne), pak disketu nech doplnit tim programem na NTFS, na disketu si taky nakopiruj ten "spravnej" soubor wgalogon.dll.....po restartu nastartuj z diskety....až to nabehne tak napis přesně tohle bez uvozovek a s mezerama
"copy a:\wgalogon.dll c:\windows\system32" upozornuju na anglickou klávesnici v NTFS4DOS takze znak "\" se vytvoří kombinací kláves LEVÝ ALT + 92
cabaczech
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka