Windows Genuine Advantage -zjištěna neleg.kopie

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Cupr 6. 3. 2006 15:48

No - tak to je paráda. To jsem si zase dal... Do dneška jsem si liboval, jak se mi automaticky zaplátovává systém Windows a teď tohle. Asi tu automatickou aktualizaci vypnu a doplňky budu instalovat až poté, co si skutečně ověřím, k čemu jsou dobré. To je tak, když člověk spěchá a bezhlavě instaluje.... :-/ vše co mu Microsoft podstrčí....
Cupr
Junior

Odeslat příspěvekod N!nja 6. 3. 2006 16:05

This script works perfect !!!!

javascript:void(window.g_sDisableWGACheck='all')

How to run a javascript?

You need a translator pack ...

Information
Translator Packs are aimed at making life easier for AutoPatcher Translators. They are designed to give a translator everything thats needed in order to translate the latest AutoPatcher release into his/her native language, in one small download.
I´ll be back !!!
N!nja
Junior

Odeslat příspěvekod Cupr 6. 3. 2006 23:50

Zbytečně se kolem toho moc panikaří - prostě jsem tu aktualizaci odinstaloval, pro jistotu dal ještě obnovu systému podle staršího data a vyčistil registry a je KLID ! :lol:
Cupr
Junior

Odeslat příspěvekod fury_only 7. 3. 2006 07:58

No, co vím, tak ta instalace nejde na některých PC odinstalovat...
Rulezzz...!!!
fury_only
Junior

Odeslat příspěvekod Luboš 7. 3. 2006 16:22

fury_only píše:No, co vím, tak ta instalace nejde na některých PC odinstalovat..../quote]

Tak, tak, v mojom okolí tiež taká skúsenosť :shock:
Luboš
Junior

Odeslat příspěvekod fury_only 8. 3. 2006 08:24

Zajímalo by mne, jestli je opravdu nějaký fungující návod, po kterém pujdou instalovat i další aktualizace... :?:
Rulezzz...!!!
fury_only
Junior

Odeslat příspěvekod Luboš 8. 3. 2006 09:19

fury_only píše:Zajímalo by mne, jestli je opravdu nějaký fungující návod, po kterém pujdou instalovat i další aktualizace... :?: /quote]

V prípade, že Microsoft "nedorieši" JS, tak to všetko funguje :?
Luboš
Junior

Odeslat příspěvekod Cupr 8. 3. 2006 12:38

fury_only píše:Zajímalo by mne, jestli je opravdu nějaký fungující návod, po kterém pujdou instalovat i další aktualizace... :?: /quote]

NEBOJ! Českej člověk a "zlatý český" ručičky neznáš? :lol: Určitě už teď se rodí nějaký crack, nebo něco co Billa hodi stranou. Ale stejně - je to strategie. Teď před uvedením nové verze Windows se Microsoft probudil a i za poloviční cenu nabízí licenci. Ty si ji koupíš a vlastně už bude "stará". Kdyby Ti blbci u Microsoftu prodávali software za rozumnou cenu - věřím, že by nebylo tolik pirátských kopií. Rozumnou cenou myslím tak kolem 2 tisíc Kč.
Cupr
Junior

Odeslat příspěvekod Cupr 8. 3. 2006 12:44

Luboš";[quote="fury_only píše:Zajímalo by mne, jestli je opravdu nějaký fungující návod, po kterém pujdou instalovat i další aktualizace... :?: /quote]
V prípade, že Microsoft "nedorieši" JS, tak to všetko funguje :? /quote]

Trochu nerozumím výrazu: ....Microsoft "nedořeší" JS,....... Nemám rád zkratky! - i když po rozluštění se bude jednat asi o běžný výraz. Poznámka: (Kolega mi kdysi napsal v práci do hlášení: Proveden ČIHAP - a já přemýšlel celý den co to udělal! Pak mi vysvětlil že provedl "Čištění hasících přístrojů" :lol: - a od té doby nemám rád zkratky - kor takové ty osobní - který si někdo vymyslí aby si ulehčil psaní.....
Cupr
Junior

Odeslat příspěvekod Luboš 8. 3. 2006 13:32

javascript
Luboš
Junior

Odeslat příspěvekod Cupr 8. 3. 2006 14:03

[quote="Luboš";javascript[/quote]
No vidíš Luboši - a hned je to lepší a srozumitelnější - ale připadám si stejně občas jako lama :lol: - kdysi dávno jsem si taky nedovedl "převést" zkratku IE na Internet Explorer. Ale vše je o praxi a jak kdo se v této oblasti dlouho pohybuje. V každém případě dík za vysvětlení i za to, že se mi tu nikdo nevysmál. Ale o tom je právě fórum - vzájemně si pomáhat a vyjít dle svých schopností druhému vstříc a ne se vysmívat, nebo machrovat nad lidi tak, jak se tu bohužel občas stává. Teď se směju já sám sobě....
Cupr
Junior

Odeslat příspěvekod Cupr 8. 3. 2006 14:10

N!nja píše:This script works perfect !!!!

javascript:void(window.g_sDisableWGACheck='all')

How to run a javascript?

You need a translator pack ...

Information
Translator Packs are aimed at making life easier for AutoPatcher Translators. They are designed to give a translator everything thats needed in order to translate the latest AutoPatcher release into his/her native language, in one small download.

Jo... O.K. - jen kdyby to tak bylo srozumitelné i pro ostaní, kteří neznají angličtinu.... Obvzlášť. když pisatel publikuje např. na Doupěti česky http://forum.doupe.cz/search.php?search_author=N%21nja - takže (asi) žádný anglán nebude... :roll:
Cupr
Junior

Odeslat příspěvekod fury_only 8. 3. 2006 21:00

Existuj nějaký způsob jak to obejít, aby šlo dál aktualizovat...Nějaký potup, který je funkční... :?:
Rulezzz...!!!
fury_only
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 8. 3. 2006 22:59

fury_only: Hmmm, chceš aby ty to někdo přečetl, nebo to zvládneš sám? :P
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Morfeus211 15. 3. 2006 21:54

fury_only: Na nete sú patche, ktoré to urobia všetko za teba (a už bude fungovať Windows Update a Microsoft Download Center).
Morfeus211
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka