Windows Genuine Advantage -zjištěna neleg.kopie

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Iceman 17. 3. 2006 23:18

Mno po posledni zkušenosti s Windows Update kdy mě záplaty stihly zablokovat programy Emule. Azureus a sestřelit DVB-T kartu již netoužím po žádných nových záplatách a "vylepšeních" v podobě neodinstalovatelného normálním způsobem Windows Genuine Advantage Validation Tool.
Iceman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luboš 18. 3. 2006 10:24

mám WinXP SP2 a všetky záplaty a nikdy som s tým nemal žiaden problém :)
Luboš
Junior

Odeslat příspěvekod StarejBrůna 18. 3. 2006 22:37

Mě to naskočilo na compu taky. Řešil jsem to tak, že jsem zazálohoval co bylo třeba na "D" a "C" s OS jsem zformátoval a nahrál jsem asi dva měsíce starej image disku a zakázal jsem automatický aktualizace. Sice nebudu mít záplaty, ale poslední dobou toho stejně moc neposílali. Kámoš měl totiž stejnej problém, jako trubka jim poslal prachy a stejně musí všechno přeinstalovat a navíc přišel o všechna data. Od té doby co mu to naběhlo, začaly se v compu dít divný vjeci, zámrzy a zkurvilo mu to něco na grafický kartě (ATI Radeon X600Pro).
Takže Bille sorry, neuvidíš odemně ani kachli.
StarejBrůna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jupik 18. 3. 2006 22:45

pánové bohatě stačí aby jste si nastavily aby se Vám aktualizace jen ohlašovali nestahovali ani neinstalovali a když přijdou nové aktualizace si stáhnete jen to co chcete (vlastní a zatrhnete co se vám hodí ne přes win update)
CPU:intel E2180 2,0@2,7(zatím není lepší chladič),DESKA:Gigabyte P35 DS3,RAM:2x1024 a-data EE800+,GK: ATI x1950 Pro,120+320GB hdd seagate+320 externí WD,case eurocase ml 3199 s Fortron 500W AX500-P Blue Storm ,winXP PRO SP2
jupik
Junior

Odeslat příspěvekod christian 18. 3. 2006 22:49

Nejvetsi sranda bude,az bude vyzadovat jakakoliv aplikace od MS overeni pravosti systemu.. A predpokladam,ze v SP3 bude tento doplnek uz integrovan..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod JM 18. 3. 2006 23:06

Vše mi funguje jak má a většině mých známých také. Ale jeden z nich, starý tvíkovatel a expert (to si myslí on) má trable. A tak mne napadá taková OT myšlenka, noflame prosím.

Jak to, že někdo má potíže po instalaci nějaké win záplaty a někdo ne? Nemůže to být třeba tak, že potíže mají častěji lidé, co pořád něco , ouvrklokují, zakazují, vypínají, mažou, přepisují, spouští nejrůznější pochybné superutility na "vytunění" čehokoli - a nakonec si ten systém tak rozvrtají, že nejede...? (V duchu Jerome Klapky Jeroma a jeho slavného threadu Bujará sebedůvěra správkaře kol.)
JM
Junior

Odeslat příspěvekod Kyong 18. 3. 2006 23:53

Tak mě jede skoro všecno dobře, jenom napoaledy jak jsem updatoval z microsoftu, tak se mi při vypnutí IE zobrazí chyba. Někdy mi přiadá, že ty aktualizace něco občas zkazím, ale jinak jede všechno dobře. Ještě, že IE používám pouze k aktualizaci.
Já vždycky updatuji na novou verzi všechno co mám a vyšlo něco nového, ale aktualizace od microsoftu jsou jediné, co se mi nechce moc instalovat. Ale i tak je většinou stáhnu.
Kyong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod buri 24. 3. 2006 11:19

No tak jsem to taky zkusil,ale ta aktualizace nejde odebrat !! Stáhly se tři,a ta posleddní byla WGA ale nejde odinstalovat !! To je ta svoboda !! Kdyby Gates svinským krokem vypráskal všechny managery a systém Windows a Office slevnil tak by si spousta lidí ty Wokna koupila a nemuselo se to řešit těmahle všelijakýma *****ávkama !! A prodal by jich víc než si asi Bill myslí !!
Nokia 6230 fw.5.26,Nokia 7110 , N 80 - aneb jak Toyota,nic není nemožné
buri
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod misapu 24. 3. 2006 11:45

Však to u toho softwaru píšou, jak to odstranit, je tam myslím odkaz na nákup Windows.
misapu
Junior

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 24. 3. 2006 12:15

buri píše:No tak jsem to taky zkusil,ale ta aktualizace nejde odebrat !! Stáhly se tři,a ta posleddní byla WGA ale nejde odinstalovat !! To je ta svoboda !! Kdyby Gates svinským krokem vypráskal všechny managery a systém Windows a Office slevnil tak by si spousta lidí ty Wokna koupila a nemuselo se to řešit těmahle všelijakýma *****ávkama !! A prodal by jich víc než si asi Bill myslí !!s/quote]

zlobit se může jen zloděj a ignoratn ... cena winXP je v pořádku ty je snad měníš každej tejden ?! 4000,- za XP professionla za x let nikoho nevytrhnou ...

jinak ta aktualizace jde uplně jednoduše odinstalovat jako jakákoli jiná aktualizace jen vědět co máš odebrat že ;)
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý

Odeslat příspěvekod X__ 24. 3. 2006 19:04

Moje zkušenosti: na PC s veřejnou IP, MS WIN XP + SP2 Professional Corporate Edition - CZ a starší kontrolou pravosti zakázanou se mi to nechce nainstalovat (ostatní aktualizace se stáhli), na starší PC s neveřejnou IP a jinak totéž co výš se to chtělo instalovat, ale protože jsem to čekal :lol: dal jsem vlastní a neinstalovat a neupozornovat, aktualizace jedou normálně :lol:

Dnes jsem byl u člověka, co má koupené Win (OEM) a přesto mu to hlásilo nelegální Win, zlikvidovat toho zmetka :lol: Stačilo spustit Win v nouzovém režimu (datlovat do F8, držet nestačí :D ), přepsat v C:\WINDOWS\system32\ soubor: LegitCheckControl.dll upraveným z této stránky: http://www.sezob.cz/ a restartovat. Při ukončování Win naposledy uvidíte oznámení o nelegálnosti Win, zamáčkněte slzičku a máte pokoj :lol: A aktualizovat můžete dle chuti :lol: Vše funguje.

Takže ty lidi, co tvrdili výše, že to nejde, že museli použít skript, nemůžou stahovat aktualizace a podobné žvásty upřímně nechápu :lol: Tu vadnou součástku na židli je třeba vyměnit, dokud MS vydává kontroly legálnosti a ona zakoupené legálné WIN OEM označuje za nelegálné ...
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod christian 24. 3. 2006 19:27

A co myslite ze bude dal? Jestli toto neni jen testovaci verze a pak se uz budou rovnou blokovat cele windows a ne jenom banner? :lol:
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Trashman 24. 3. 2006 19:39

Od počátku co používám Windows několika verzí mám zapnutou automatickou aktualizaci a stahuji záplaty. Mohu ale s klidným svědomím říci, že žádný problém, na který je záplata vydána jsem nikdy neměl. Dalo by se tedy říci, že ty aktualizace stahuji zbytečně. Vy jste se někdo setkal s problémem na které jsou ty aktualizace vydávány?
Trashman
Junior

Odeslat příspěvekod trubka (novy) 24. 3. 2006 19:42

christian píše:A co myslite ze bude dal? Jestli toto neni jen testovaci verze a pak se uz budou rovnou blokovat cele windows a ne jenom banner? :lol:

Tak potom to len zacne byt poriadna zabava....
trubka (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 24. 3. 2006 20:12

Jo, sranda musí být :lol:
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Předchozí stránkaDalší stránka