spousteni programu v siti

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod slackman68 20. 3. 2006 15:15

Nainstaloval jsem na server program Callida(sitovou verzi) nasdilel uzivatelum a pak jsem chtel na lokalnich stanicich (winXp)Program spustit a nic se nestalo(zadna chyba nic).
Kdyz se prihlasim jako administrator tak program spustim.Kdyz se prihlasim jako klient(ten nemuze instalovat nema prava)tak program nacita ale nespusti a nevypise zadnou chybu.
Zkousel jsem i na chvili davat skupine (uzivatele-jsem patri prave jednotlivy klienti)vsechny prava a stejne to nepomohlo :(
Dokaze nekdo poradit co s tim muze byt??Dekuji.
slackman68
Junior

Odeslat příspěvekod Iol 21. 3. 2006 12:35

Nevim co je to za program ale pokud nebudou mit uzivatele plny pristup (read/write) ke vsem slozkam ve kterych ten program pracuje tak to pravdepodobne nepojede.... predpokladam, ze pokud date "spustit jako" a spustite jako admin tak vsechno jede....?
Go go, google...
Iol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slackman68 21. 3. 2006 14:17

Ja prave slozce nastavil plny pristup(dal jsem vsechny prava) A do ostatnich jsem nastavil dedicnost.
A mate pravdu spustim ho jen jako admin.nevim co s tim :(
slackman68
Junior

Odeslat příspěvekod v 21. 3. 2006 14:47

a kde si ten program robi docasne subory (nejaky temp), maju uzivatelia pristup aj tam?
v
Junior

Odeslat příspěvekod Matysek 21. 3. 2006 14:55

To nastavujete jen v ramci domain nebo na app serveru?

Neznam onen SW, ale nema nahodou v ramci sveho rozsahu nejake accountig/profiles? Nepotrebuje ten sw specialniho clienta jako treba SAP?



Bez zapisu/prepisu/vykonani to nespustite. Dalsi orech mohou byt prave tempy, kdy muze byt nastavena kvota a ono to pres ni nepusti, protoze sezeni uzivatele je vetsi.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slackman68 22. 3. 2006 11:29

Matysek píše:To nastavujete jen v ramci domain nebo na app serveru?
Neznam onen SW, ale nema nahodou v ramci sveho rozsahu nejake accountig/profiles? Nepotrebuje ten sw specialniho clienta jako treba SAP?
Bez zapisu/prepisu/vykonani to nespustite. Dalsi orech mohou byt prave tempy, kdy muze byt nastavena kvota a ono to pres ni nepusti, protoze sezeni uzivatele je vetsi.

nastavuji to v ramci domain. SW nema podle me zadny ucty atd.Protoze jako administrator program spustim.Bez zapisu prepisu program spustim ale chova se stejne jako kdyz mu vse povolim.To znamena ze se spusti ale hned ukonci.Kvota myslite programu? nebo ceho
slackman68
Junior

Odeslat příspěvekod Iol 22. 3. 2006 12:13

kvoty na docasne (temp) soubory. Ten program muze pouzivat odkladaci slozky na lokalnim nebo sitovem disku - a podle toho jak jsou nastavene kvoty muze prave na tomhle spousteni pro obyc usera pohoret.
Go go, google...
Iol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Iol 22. 3. 2006 12:16

Pokud nemate zadny manual na sitovou instalaci a zprovozneni - mohl byste program spustit jako admin a pak vyhledat vsechny nove/cerstve zmenene soubory - tak zjistite kam vsude program leze...
Go go, google...
Iol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slackman68 22. 3. 2006 16:11

Iol píše:Pokud nemate zadny manual na sitovou instalaci a zprovozneni - mohl byste program spustit jako admin a pak vyhledat vsechny nove/cerstve zmenene soubory - tak zjistite kam vsude program leze...
manual prave bohuzel nemam.A zkousel jsem kontaktovat i vyrobce ale bez odezvy.Nevim jestli jsem Vas dobre pochopil a tak to zkusim hrnout.
Mam zkusit spustit program na lokalnim pocitaci a podivat se zda nevytvoril nejaky tmp soubor kam vlezu a podivam se na nastaveni.Je to tak prosim?
slackman68
Junior

Odeslat příspěvekod v 23. 3. 2006 14:19

v log suboroch na serveri a PC nie je ziadna zmienka o probleme s aplikaciou?
v
Junior

Odeslat příspěvekod slackman68 23. 3. 2006 22:51

v píše:v log suboroch na serveri a PC nie je ziadna zmienka o probleme s aplikaciou?
jestli myslite log soubory windows tak tam nic neni.
slackman68
Junior

Odeslat příspěvekod slackman68 28. 3. 2006 07:26

zkusil jsem vse co jste mi poradili (dekuji zato)ale nepomohlo to :( byl by prosim jeste dalsi tip?
slackman68
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků